Hotel Rimedya Susurluk

E-posta Gönder

  • Susurluk, Balıkesir.

Hotel Rimedya Susurluk Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Hotel Rimedya Susurluk Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hotel Rimedya Susurluk Hakkında

Aydemir Grup üyesi olan Hotel Rimedya Susurluk, coşku ve eğlence dolu kına ve bekarlığa veda gecelerinize mükemmel şıklıktaki salonuyla ev sahipliği yapıyor. Otel kalitesindeki hizmeti ve sektör tecrübesiyle eksiksiz davetler organize ediyor, davetlerimizin kusursuzluğuyla Balıkesir kına gecesi mekanları arasında fark yaratıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, taleplerinize hızlı ve yaratıcı çözümler buluyoruz.

Davet Alanları

Otelcilikteki başarımızı organizasyonlarınızda da sürdürmeyi hedef ediniyor, zamansız şıklığıyla misafirlerimizi büyüleyen salonumuzda konuklarımızı ağırlıyoruz. Geniş camlarla kaplı yüksek tavanlı salonumuzun panoramik manzarası şehir ayaklarınızın altına serilmiş gibi hissettiriyor. Yaklaşık 300 kişiyi konuk edebildiğimiz salonumuz ferah ortamıyla konforlu bir eğlence alanı sağlıyor. Geniş dans pistimizle de sevdiklerinizde doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyorsunuz.

Dekorasyon

Siyah ve gold renklerinin bir arada iddialı kullanımıyla oluşturduğumuz dekorasyonumuz etkileyici bir güzelliğe sahip. Oturma düzenimiz için 8 kişilik oval ve dikdörtgen masalar kullanıyor; bu masalarımızı gold detaylı siyah sandalyelerimizle destekliyoruz. Masalarımızı yine gold suplalar ve çok kollu, zarif şamdanlarla süslüyoruz. Salonumuzun genelinde kullandığımız cam ve ayna detayları ortama hem derinlik hem de pırıltı katıyor.

Zarafetin hüküm sürdüğü salonumuzda dans pistimize çiçeklere bezenmiş, özenle aydınlatılmış aynalı fonumuzu konumlandırıyoruz. Ortama renk ve hareket katan fonumuzun karşısında ise beyaz ve gold detaylarıyla dikkat çeken çift masamızı yerleştiriyoruz. Çift masamızı yine çiçeklerle süslüyor, şık bir görüntü elde ediyoruz. Tasarımımızın son detayı olan tamamı camdan oluşan dans zeminimiz, salonumuzdaki cam uyumunun tamamlayıcısı oluyor.

Hizmetler

Hotel Rimedya Susurluk, Balıkesir kına salonları arasında nezih salonu ve otel kalitesindeki yıldızlı hizmetleriyle öne çıkıyor. Düğün planlama sürecinizde başından sonuna kadar sizinle ve program akışıyla ilgilenecek olan organizasyon sorumlumuz düğününüzle ilgili aklınıza gelebilecek tüm detaylarla ilgileniyor. Gelişmiş ses ve ışık sistemlerimizin düzenlemesini kendimiz yapıyor, eğlencenizi kesinlikle riske atmıyoruz. Yetenekli ve tecrübeli eller tarafından hazırlanan yemeklerimizle de gecenizi bir lezzet şölenine dönüştürüyoruz.

Hotel Rimedya Susurluk, mükemmel şıklıktaki salonu ve kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek hizmetleriyle Balıkesir kına organizasyon alanında adından söz ettiriyor. Sadece kına geceleriniz değil; düğün, seminer, toplantı, kokteyl ve iş yemekleri gibi davetlerinize de mutlulukla ev sahipliği yapıyoruz. Eğer siz de doyasıya eğlenebileceğiniz kaliteli bir ortam arayışındaysanız, tüm imkanlarımızla daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.