Hotel Marina

E-posta Gönder

  • Bandırma, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Hotel Marina - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hotel Marina Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Hotel Marina Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hotel Marina Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Marina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hotel Marina kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Marina kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hotel Marina Hakkında

Balık ve et lezzetlerini sunan Yelken Restaurant, deniz manzaralı odalarımız ve panoramik manzaralı Mrn Roof ile birlikte profesyonel bir hizmet veriyoruz. Düğünden nişana kınadan iş toplantılarına kadar birçok bireysel ve kurumsal organizasyonlar için çalışıyoruz.


Türklerin misafirperverliği oldukça ön plana çıkmış bir özellik. Hotel Marina olarak bu özelliğimizi işletmemizde yaşatıyoruz. Memnuniyet odaklı çalışma prensibimiz ve güler yüzümüzle hizmet vererek mutluluğunuz için çalışıyoruz.


Kına organizasyonunuz kapsamında çeşitli özelliklere sahibiz. Kararlaştırdığımız konsept ışığında masa ve sandalye süslemeleri gerçekleştiriyoruz. Bunun dışında canlı müzik hizmetimizle keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca after party hizmeti için bir DJ’imiz bile var. Farklı mutfakları içeren ve her damak tadına uyan lezzetlere sahibiz. Dilediğinizi seçerek kendinize bir düğün menüsü yaratabilirsiniz. Özetle, düğünden önce gerçekleşen ve oldukça eğlenceli olan kına gecesi organizasyonunuz için bizi tercih etmenizi çok istiyoruz. Profesyonel hizmetimizle birlikte memnun kalacağınıza eminiz.


Düğün, nişan, kına gibi bireysel organizasyonlar dışında iş toplantıları, konferanslar, seminerler gibi kurumsal davetleriniz için de hizmet veriyoruz. Salonlarımız bu organizasyonlar için yeterli teknik desteğe sahip.


Önceden bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı oluşturuyoruz. Çeşitli çözüm ortaklarımızla birlikte, konuştuğumuz şekilde de gecenizi hazırlıyoruz. Birlikte hareket ettiğimiz için de kına günü geldiğiniz zaman memnun olacağınıza emin olabilirsiniz.


Biliyoruz ki şu an Marina Hotel Bandırma telefon bilgisini merak ediyorsunuz. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Bu sayede telefon bilgisine sahip olabiliyor hem de merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz. O zaman vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ki bu özel gününüzü birlikte planlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.