• Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayalperest Lounge Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hayalperest Lounge Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hayalperest Lounge Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayalperest Lounge Sıkça Sorulan Sorular

Hayalperest Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayalperest Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hayalperest Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hayalperest Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayalperest Lounge kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hayalperest Lounge Hakkında

Bekarlığa veda geceniz unutulmazdır değil mi? Sadece eğlencesi, keyifli sohbeti, sevdiklerinizin yanınızda olması ve bunun gibi detaylar bu gecenizi unutulmaz kılmaya yetmez. Gittiğiniz mekânın hizmet kalitesi, uygun fiyatları ve güler yüzlü personeli de gecenizin iyi ya da kötü şekilde sona ermesinde etkilidir. İşte bu konuda hiçbir şüphenizin olmayacağı, sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz bir mekân olan Hayalperest Lounge’a hepinizi bekliyoruz.


Açıldığı günden bugüne kadar konuklarına kaliteli bir hizmet vermek için faaliyet gösteren Hayalperest Lounge Bandırma’da faaliyet gösteriyor. Gece 2’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunuyor ve konuklarımızı güler yüzlü bir ekip ile karşılıyoruz. Organizasyonunuz boyunca size yardımcı oluyor ve ilgimizi bir an olsun üstünüzden ayırmıyoruz.


Mekânımızın iki katlı olduğunu ama kapasite olarak küçük olduğunu belirtmek istiyoruz. Organizasyonunuz için komple mekânımızı kapatabilir ve size özel bir akşam olmasını sağlayabilirsiniz. Taş duvarlarımız ve geniş bar tezgâhımız ile bar konseptine uygun bir giriş katımız bulunuyor. Farklı bir konseptte size özel bir geceye ne dersiniz?


Hizmetimizi müşteri memnuniyeti esaslı çalışarak mümkün olduğunca kaliteli bir hale getirmeye çalışıyoruz. Amacımız sektörde öncü bir işletme olarak kalitemizi ve farkımızı belli etmek. Bunun için her geçen gün üstüne koyarak devam ediyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın olumlu geri dönüşleri sayesinde daha hevesli şekilde çalışıyor ve başarımız konusunda hayalperest davranmıyoruz.


Aynı zamanda bizi doğum günlerinizde, parti organizasyonlarınızda, yıl dönümlerinizde ve bunun gibi organizasyonlarınızda da tercih edebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu organizasyonlarınızı yemekli de düzenleyebilirsiniz. Lezzetli yemeklerimizin keyifli anlarınızı renklendireceğini düşünüyoruz. Yumuşacık etlerimiz, içkinin yanında güzel bir bütün oluşturan bira tabaklarımız, mezelerimiz ve daha birçok farklı lezzet ile hizmetinizdeyiz. Yapmanız gereken tek şey, yandaki formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Haydar Çavuş Mahallesi, İsmet İnönü Cd. No:21, 10200 Bandırma/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.