Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Hayal Kahvesi Bandırma

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayal Kahvesi Bandırma Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hayal Kahvesi Bandırma Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hayal Kahvesi Bandırma Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayal Kahvesi Bandırma Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Kahvesi Bandırma kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayal Kahvesi Bandırma kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hayal Kahvesi Bandırma kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hayal Kahvesi Bandırma kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayal Kahvesi Bandırma kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hayal Kahvesi Bandırma Hakkında

Balıkesir’in en gözde ilçelerinden biri olan Bandırma’da bekarlığa veda gecelerinizi marka bir mekânda gerçekleştirmek ister misiniz? Hayal Kahvesi Bandırma olarak biz hizmet verdiğimiz süre boyunca müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye’de birçok şehirde şubelerimizin bulunduğunu ve her şubede olduğu gibi Bandırma’da da aynı kaliteyi ve güler yüzü işletmemizde bulacaksınız.


Hayal Kahvesi Bandırma’ya nasıl geleceksiniz? Haydar Çavuş Mahallesi ve Sokağında yer alan işletmemizin merkezi bir konumda faaliyet gösterdiğini söyleyebiliriz. Toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Gece 2’ye kadar açık olan işletmemizin yakınında taksi durağı bulunuyor. Gece nasıl döneceğiniz konusunda kara kara düşünmenize gerek kalmıyor.


İşletmemiz kalabalık organizasyonlar için tasarlandı. Konserler, etkinlikler ve bunun gibi birçok organizasyon için oldukça geniş bir alanımız bulunuyor. Geniş alanımız konser verilen alanın karşısında bulunmakta. Bar hizmetimizin bu alanda bulunduğunu fakat geniş alanı işgal etmeden köşe bir yere yerleştirildiğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda balkon bölümümüzün de bulunduğunu ve konuklarımızın bu alanı da kullanabildiğini söyleyebiliriz. Bir de açık alanımızın bulunduğunu ve bu alanımızın sizin organizasyonlarınız için çok uygun olduğunu söylemek istiyoruz. Hem masa ve sandalyelerin hem bistroların hem de bar taburelerinin bulunduğu bu alanı nasıl isterseniz o şekilde kullanabilirsiniz.


Mekânımızda haftanın her günü canlı müzik imkânımız bulunuyor. Eğlenceniz için önemli bir detay olan canlı müziğin en kaliteli halini Hayal Kahvesinde bulacaksınız. Bekarlığa veda gecelerinizi, bünyemizdeki konser günlerine denk getirirseniz çok daha keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız günden önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle hem uygun hem de güzel bir yerden masalarınızı ayırabiliyoruz. Hayal Kahvesi Bandırma etkinliklerini takip edebilir ve organizasyonunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bekarlığa veda gecelerinizi kaliteli bir mekânda gerçekleştirmek için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Haydar Çavuş Mahallesi, Haydar Çavuş Sk. No:8, 10200 Bandırma/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.