Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Gülez Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gülez Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gülez Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gülez Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gülez Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gülez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gülez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gülez Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gülez Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gülez Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda kutlamanızı eğlenceli bir şekilde kaliteli bir salonda gerçekleştirmek istiyorsanız Gülez Düğün Salonu Bandırma olarak size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Uzun yıllar önce hizmet vermeye başladık. Bir kına gecesinde olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonumuz ve hizmetlerimizle gelin adayımızın kusursuz bir gün geçirmesini sağlıyoruz.


Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, misafirlerimizin memnuniyetini sağlayarak sektörün öncüsü olmayı amaç edindik. Bunun için sahip olduğumuz vizyonu, profesyonel çalışma ekibimizle tamamlıyoruz.


Kına gecesi ve bekarlığa veda partiniz için size özel konseptler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun bir renkte seçiyoruz. Masaların üstünü çiçek ve şamdanla süsleyerek mekâna sıcak bir hava kazandırıyoruz. Yorulduğunuzda oturmak için ve konsept fotoğraflar çekilebilmeniz için size özel kına tahtı kuruyoruz. Kına geceniz için aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz. Size yakışan renkte bindallı ve kaftan modellerimizi seçebilir kına tahtınızı bindallınıza uygun renkte tasarlayabilirsiniz.


Salonumuz geniş bir alandan oluşmaktadır. Oyun pistimizin etrafına yerleştirdiğimiz yuvarlak masa ve sandalyeleri her davetlinin pisti rahat bir şekilde görebileceği şekilde konumlandırdık. İç mekân tasarımımızda göz yormayan renkler ve dekorlar olduğundan dolayı ferah bir salonda bulacaksınız kendiniz.


Hizmet detaylarımızdan ve salon özelliklerimizden bahsedecek olursak; gelin ve damat adaylarının rahat bir şekilde hazırlana bileceği odalar tahsis ediyoruz. Çocuklu oyun odamızda anne babalar rahat bir şekilde vakit geçirirken çocuklar güvenli bir şekilde oynayabilecekler. Otopark sorunu yaşamadan geniş otoparkımıza güvenli bir şekilde aracınızı park edebileceksiniz.


Size düğün için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak için Bandırma Gülez Düğün Salonu İletişim bilgilerine yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sabırsızlıkla sizi bekliyoruz. Acele edin!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  17 Eylül Mahallesi, 816. Sk. No:41, 10200 Bandırma/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Gülez Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.