Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Fulya Kır Düğün Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fulya Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Fulya Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Fulya Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fulya Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Fulya Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fulya Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Fulya Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Fulya Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fulya Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Fulya Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Fulya Kır Düğün Bahçesi olarak uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Geniş kadromuz ile kusursuz ve özel günlere yaraşır bir hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, kurumsal davetler ile özel gün ve geceler için toplu yemekler tarzındaki her tür organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Ayvalık Fulya Kır Düğün Salonu‘muzun bulunduğu güzide ilçemizdir fakat Balıkesir’in hemen her bölgesinden de çiftlerimizin mutluluğuna ortak olabiliyoruz. Kır bahçemiz yemyeşil ve oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip. Ortalama bir sayı verecek olursak yaklaşık 600 ila 650 kişiye varan sayıda konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kalabalık bir aile ve geniş çevreye sahip çiftlerimiz, gönül rahatlığı ile çekinmeden ve sıkılmadan geniş bir davetli listesi yapabilirler. Tüm sevdiklerinizin ve en mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz herkesi çağırabilirsiniz.

Büyüklüğü kadar şıklığı da ön planda olan kır bahçemiz, zevkli ve modern bir şekilde her yıl yenilenerek özenle dekore ediliyor. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve şık tiffany sandalyeler ile kır bahçemizi masalsı bir görünüme kavuşturacak süslemeleri yapıyoruz.

Çiftlerimizin planlamasına uygun olabilecek şekilde yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzında 3 seçenek sunuyoruz. Bütçenize ve isteklerinize uygun olarak organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz. Ana yemekler ve ara sıcaklarımızı çiftimiz ile birebir görüşerek belirliyoruz ve damak tatlarına uygun bir menüyü özenle seçiyoruz. Onun haricinde fiks olarak servis ettiğimiz ve soğuk mezeler ile bezeli 2 farklı çeşitte ordövr tabağımız da mevcut. Tüm yemek ve ikramlarımız usta aşçımız ve deneyimli mutfak ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanıyor. Hijyenden ve kaliteden ödün vermediğimiz yiyeceklerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Fulya olarak Ayvalık kına organizasyonlarınızı bizimle gerçekleştirmenizi canıgönülden diliyoruz. Sayfa üzerinden form doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. Üçkuyular Mevkii No : 15 Cunda /Ayvalık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.