Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Ekilmiş Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekilmiş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ekilmiş Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ekilmiş Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ekilmiş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ekilmiş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ekilmiş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ekilmiş Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ekilmiş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ekilmiş Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizde en güzel organizasyonu yapmak için Balıkesir’deyiz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne yenilikçi anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Ekibimizi sürekli geliştirerek, yeni trendlere ayak uydurarak ve sizin isteklerinizi her koşulda yerine getiren bir düğün salonu olarak yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ekilmiş Düğün Salonu Balıkesir’de bütün sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebileceğiniz geniş ve konforlu ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizinle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Düğün salonumuzda kına gecenize özel süslemeler yapabildiğimizin bilgisini de paylaşmak isteriz.

Yemekli tercihleriniz için, menünüzü profesyonel mutfak anlayışımızla hazırlıyoruz. Menü içeriğine siz karar veriyorsunuz, isteğiniz dahilinde menü tadımı gerçekleştirebiliyoruz. Misafirlerinize sunumlarınızı profesyonel servis elemanlarımız yapıyor. Düğün salonumuz 24 saat güvenlik sistemlerinin koruması altında hizmet veriyor. Size güvenli bir gün yaşatmak için tedbiri asla elden bırakmıyoruz.

Kına gecenizde sizi ve konuklarınıza hoş zaman geçirecek profesyonel orkestramız görev alıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca after parti alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Kına gecenizin çekimini yapacak ve bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçı getirme imkânımız bulunuyor. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı kına gecenizden sonra, kendilerinden hemen teslim alabilirsiniz.

Kına gecenizde misafirlerinizin araç park etmede sorun yaşamamaları için otoparkımız ve vale hizmetimiz de bulunuyor. Kına dışında açılış, doğum günü, kurumsal etkinlik, nişan, düğün ve parti düzenleyebiliyoruz. Size kişi sayınıza ve verdiğimiz hizmetlere göre bir fiyatlandırma sunuyoruz.

Siz de daha fazla hizmet bilgisi almak ve kişi kapasitenize göre değişen Ekilmiş Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Edremit yolu üzeri 4. Km

 • Haritadaki Konumu

  Ekilmiş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.