• Kapasite
    100 - 450 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Durmaz Alabalık Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Durmaz Alabalık Hakkında

1992 yılında sadece sezonluk açtığımız mekânımız bugün herkesin gelmek için can attığı bir yer haline geldi. Buna bizi götüren mekânımızda yaptığımız sürekli değişimler ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi. Her yıl işimizi daha fazla severek yolumuza devam ediyoruz. Doğa harikası olan bu mekânımızı düğün yapmak isteyen çiftlerimizin isteklerine göre hazırlıyoruz. Durmaz Alabalık düğün organizasyonlarınız için en doğru tercih diyoruz. Peki neden?

Öncelikle düğünüzü 500 kişiye kadar çıkabilen kapasitemizle açık olan alanımızda gerçekleştiriyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsteğinize göre mekan giydirme yapabiliyor, masalarımızı seçtiğiniz renklerde süsleyebiliyoruz.

Mekânımızda oldukça geniş bir çocuk parkı bulunuyor. Küçük misafirlerimiz bu alanda düğün boyunca eğlenebilir, aile büyükleri de stres altına girmeden bu özel gününüzün tadının doyasıya çıkarabilir.

Düğünlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde olmak üzere iki şekilde organize ediyoruz. Mutfağımızda usta ellerden çıkan müthiş lezzetlerimizi hazırlıyoruz. Tercihinize göre konuklarınıza ana yemek alabalık olacak şekilde zeytinyağlı ve soğuk mezelerimizden hazırladığımız menüleri sunuyoruz. Düğününüzü yemeksiz tercih ettiğiniz taktirde konuklarınıza düğünlerin olmazsa olmazı kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Mekânımızda rahatça dans edebileceğiniz bir pist alanı bulunuyor. Ayrıca canlı müzik hizmetimizle bir yandan şarkılara eşlik ederken bir yandan da eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Düğün dışında nişan, sünnet gibi özel günleriniz için de yemekli-yemeksiz seçeneklerimizle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Düğününüz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. Siz de düğün mekânınız biz olalım, size hizmetlerimizi gülen yüzlü ekibinizle sunalım istiyorsanız daha fazla bilgi almak ve Durmaz Alabalık Restaurant fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Stressiz bir düğün süreci geçirmek isteyen çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    İvrindi

  • Haritadaki Konumu

    Durmaz Alabalık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.