Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Dönence Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dönence Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Dönence Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Dönence Cafe & Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dönence Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dönence Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dönence Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dönence Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dönence Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dönence Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Dönence Cafe & Restaurant Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizi sevdiklerinizle birlikte baş başa olacağınız bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız Dönence Cafe & Restaurant Gönen’de hizmetinizde.

Uzun yıllar boyunca Balıkesir Gönen’de faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Mekanımızın özelliklerinden bahsedecek olursak, 100 kişiye kadar konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın 12 ayı da hizmet verebiliyor, kötü hava şartlarından etkilenmeden keyfinizce eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. İç mekânımız sadeliğin ön planda olduğu mobilyalar kullanılarak tasarlanmıştır ve şık bir ambiyansa sahiptir. Şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı size ve davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyor, özel araç ve toplu taşımayla sorun yaşamasan işletmemize rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz. Kalabalık bir grup halinde geleceksiniz masaları birleştiriyor, birlikte olabileceğiniz uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.

Çiftimiz için gelin hanımın tercihleri doğrultusunda kına köşesi oluşturuyoruz. Kına köşeniz aynı zamanda kına merasiminin de gerçekleşeceği bir alan olduğu için genellikle kırmızı renkler tercih ediyoruz. Kına tahtı, kına cibinliği, nedime minderleri, aynı renkteki kına sehpası, kına tepsisi ve hatta süslenmiş tefler, davul ve aksesuarlar ile bu alanı dekore etmiş oluyoruz. İsimlerinizin baş harflerinin olduğu balonlar ile süslenmiş bir kına masası da oluşturma şansımız oluyor.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonların düzenlendi salonumuzda; kına gecesi organizasyonlarınızda genellikle yemeksiz menüler tercih ediliyor. İkram menülerimiz de çiftimizin tercihine göre değişiklikler olabiliyor. Tabii ki diğer her detayda olduğu gibi bu konuda da sizin fikriniz en önemli nokta oluyor!

Eğer siz de bu özel geceyi bizimle birlikte düzenlemek isterseniz ücretsiz “Teklif Al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Kurtuluş Mahallesi, 10900 Gönen/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Dönence Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.