Damla Restaurant 1955

E-posta Gönder

  • Gömeç, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Damla Restaurant 1955 - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Damla Restaurant 1955 Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Damla Restaurant 1955 Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Damla Restaurant 1955 Sıkça Sorulan Sorular

{Damla Restaurant 1955} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Damla Restaurant 1955 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Damla Restaurant 1955 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Damla Restaurant 1955} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Damla Restaurant 1955 kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Damla Restaurant 1955 Hakkında

Hayallerinizdeki gibi bir kına ve bekarlığa veda gecesi geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hacı’nın Yeri Damla Restaurant 1955 olarak her gelin adayımızın bu özel gecelerinde en mutlu anlarına ortak olmak için çalışıyoruz. Salonumuz merkezi bir konumda olup, davetlerin izin kendi özel araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşım sağlamalarına imkân veriyor. Davetlerinizde herhangi bir park problem yaşamadan salonumuzun özel otoparkını rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Kına geceleriniz için sizlere hangi hizmetleri sunuyoruz.

Bizi tercih etmeniz durumunda öncelikle organizasyon sorumlumuzla küçük bir ön görüşme gerçekleştiriyorsunuz. Gecenizin her detayını birlikte planlıyoruz. Omuzlarınızdaki yükü birazda olsa hafifletiyoruz. Bahçemizde masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte uygun olarak mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada içinize sinmeyen bir durum olduğu takdirde fikrinizi alıyoruz ve değişikliğe gidebiliyoruz. İstiyoruz ki her şey düşlediğiniz gibi olsun.

Kına geceniz için gerekli olan tüm ritüelleri yerine getirebilmeniz için gerekli olan tüm aksesuarları çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağlayabiliyoruz.

Yemekli organizasyon tercihleriniz için standart bir menümüz bulunuyor. Dilerseniz menü içeriğini değiştirebiliyorsunuz. Düğün gününüzden önce menü içeriğindeki yemekleri tadabilme imkânı da sunuyoruz. Bu lezzetli yemekleri profesyonel servis elemanlarımız konuklarımıza sunuyor. Düğününüzde yemek tercih etmemeniz durumunda misafirlerimize kuru pasta, ve meşrubat ikramı yapıyoruz.

Standartların üstünde ses ve sahne ekipmanlarımız bulunuyor. Ayrıca geniş olarak tasarladığınız pist alanımızda dilediğiniz gibi özgürce dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. Kına gecenizde çalacak ilk şarkıdan gecenin son şarkısını kadar tüm çalma listesini birlikte oluşturuyoruz. Herhangi bir teknik aksaklıklar karşılaşmamak adına tüm önlemleri aldığımız konusunda içiniz rahat olsun.

Siz de daha fazla bilgi almak ve size özel fırsatlarımızdan faydalanmak için ücretsiz “Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.