Bigadiç Belediye Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bigadiç Belediye Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bigadiç Belediye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Bigadiç Belediye Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bigadiç Belediye Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Bigadiç Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bigadiç Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bigadiç Belediye Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bigadiç Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Bigadiç Belediye Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi yapacağınız mekân ararken konumu ile liste başlarında yer alan Bigadiç Belediye Düğün Salonu, en çok tercih edilen mekân olma özelliğini taşıyor. Bekarlığınıza veda ettiğiniz bu özel gününüzde her türlü isteğinizde cevap alabileceğiniz hizmetlere sahibiz. Son derece şık dekorasyonu, kaliteli servis anlayışı ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle fark yaratarak yolumuza devam ediyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek heyecanımızı sürekli dinç tutuyor; profesyonel ekibimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz.


Salonumuzda herkesin damak zevkine uygun olabilecek tarzda yemek menüleri bulunmaktadır. İstediğiniz her türlü istek mümkün olduğunca yerine getirilmektedir. Profesyonel servis elemanlarımız kına gecenizde ikramlarınız için konuklarınıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.


Geniş kapasitemizle modern ve lüks bir salon olarak faaliyet gösteriyoruz. Yer sıkıntısı yaşamadan tüm konuklarınızı gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz. Masalarımızı 12 kişinin oturabileceği şekilde yerleştiriyoruz. İstediğiniz tarz ve konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerinizi konsepte uygun olacak şekilde süslemelerle renklendiriyoruz. Her masamızın üstünü koyduğumuz beyaz orkidelerle güzel bir görüntü sağlıyoruz.


Çiftlerimize mekân dışında bir de kına gecesi için paket hizmet sunuyoruz. Paketin içinde her anınızı yakalayıp geleceğe ölümsüz kareler bırakacak bir fotoğrafçı-videocu, konuklarınızın leziz lezzetlerle gönlünü çalacağımız yemek menüsü, kına gecenizde sizi ve konuklarınızı bir dakika bile oynamadan durdurtmayacak müzisyen ve istediğiniz kına gecesi aksesuarlarını anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla sağlıyoruz. Kına gecenizde fark yaratmak isterseniz kına ekibiyle hazırlayacağınız dans koreografisiyle konuklarınıza görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi almak kişi başı olarak belirlediğimiz fiyatları öğrenmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bigadiç kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kuyu Mahallesi, Yeşilli Cd., 10440 Bigadiç/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bigadiç Belediye Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.