Bandırma Liman Restaurant

E-posta Gönder

Bandırma Liman Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

Bandırma Liman Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Bandırma Liman Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bandırma Liman Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bandırma Liman Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bandırma Liman Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bandırma Liman Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Bandırma Liman Restaurant Hakkında

Evlenmeden önce çiftlerin en çok beklediği günlerden biri de bekarlığa veda geceleridir. En sevdiklerinin yanında olduğu keyifli bir akşamda buluşurlar ve unutulmaz anlar yaşamak isterler. Sağladığımız kaliteli hizmet, güler yüzlü ekibimiz, lezzetli yemekler ve uygun fiyatlarımızla bu unutulmaz geceyi restoranımızda yaşamak ister misiniz?


 • Liman Restaurant Balıkesir’in Bandırma ilçesinde faaliyet gösteriyor. Uzun yıllardır sektörde bulunduğumuzu ve bu süreç zarfında müşteri memnuniyeti esaslı hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Amacımız kaliteli hizmetimiz ile misafirlerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bunun için de ekibimizdeki her üyenin var gücüyle çalıştığına emin olabilirsiniz.

 • Restoranımızda bekarlığa veda geceleriniz için uygun bir kapalı alanımız bulunuyor. Mekânımızı samimi ve sıcak bir ortamın oluşması için özenle dizayn ettiğimizi ve kullandığımız aksesuarları buna göre seçtiğimizi söylemek istiyoruz. Bu alanımızdaki masaları talebinize göre yerleştirebiliyor ve gelecek kişi sayısına göre ekleme ya da çıkarma yapabiliyoruz. Ancak kapasitemizin fazla olmamasından dolayı organizasyonlarınızı planlamadan önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Böylelikle kusursuz bir akşamı hem birlikte planlayabilir hem de isteklerinize önceden hazırlanma zamanına sahip olabiliriz.

 • Restoranımızda bekarlığa veda geceleri dışında nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri gibi özel organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilmekteyiz. Bu etkinliklere birçok kez ev sahipliği yaptığımızı ve deneyimlerimizi sizin özel anlarınız için de kullanacağımızı söyleyelim.

 • Gece 1.30’a kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Uzak yoldan gelecek olan misafirlerimizin zaman konusunda telaşlanmasını istemiyoruz. Gecenin son dakikasına kadar hizmetimiz devam edecek.

 • Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan ve lezzetlerimizi konuklarımıza en kısa sürede sunan dinamik bir ekibimiz bulunmakta. Et ve balık çeşitlerimizin birçoğunu menümüzde bulabiliyorsunuz. Üstelik çok uygun fiyatlarla.


Tarihi binamızla samimi bir doku yarattığımız restoranımızda avantajlarımızdan faydalanmak ve Bandırma Liman Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hacı Yusuf Mahallesi, Yalı Sk., 10200 Bandırma/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.