Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Hakkında

Sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir kına gecesi için Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonunda heyecanla bekliyoruz!


Bugüne dek binlerce kına organizasyonu gerçekleştirdiğimiz salonumuzda; yarın gerçekleştirdiğimiz organizasyon neden sizin kına geceniz olmasın? Biz istediğiniz tüm hizmetleri sunmaya hazırız!


Düğün sahiplerine mutluluğun kapılarını araladığımız salon tasarımımızdan bahsetmek isteriz biraz.


İlk dikkat çeken şüphesiz ki dikdörtgen masalarımız oluyor. Geniş aileler için harikulade olan bu alternatif sayesinde konuklarınız birbirinden ayrı oturmak zorunda kalmıyor. Rahat etmeleri içinse konforlu sandalyeler tercih ettik. Mekân renklerimizde genel olarak beyaz tonlarını tercih ettik. Bunun sebebi ise farklı tonlardaki konsept isteklerinize kolaylıkla uyum sağlayabilmekti. Daha sade ve şık bir görünüm yakaladık. İstediğiniz renklere de kolaylıkla uyum sağladık. Kimi akşam Osmanlı konseptinde kırmızı tonları, kimi akşamlar prenses konseptinde pembe tonları tercih ettik. Beyaz ağırlıklı tasarımımız bu isteklerinize rahatlıkla cevap verebiliyor. Aynı zamanda yüksek tavanlı salonumuzun tepesinden balo salonlarını andıran tül kaplamalarımız bulunuyor. Gösterişli bir görünüm kazandıran bu detay özellikle fotoğraflarınız için güzel bir alternatif oluyor.


Salonumuzda kına geceniz için sunduğumuz hizmetlerde bahsetmemiz gerekirse de: öncelikle konsept belirleme ve konuk sayısını öğrenmeyle işe başlıyoruz. Buna göre nasıl düzenlemeler yapabileceğimiz hakkında konuşuyoruz. Özel oturma planı istekleriniz var mı öğreniyoruz. Konuk sayınıza göre ikramları ve hediyelikleri hazırlıyoruz. Konsept ise tüm bu detayların genel belirleyicisi oluyor. Mekân giydirmesi, kına tahtı ve bindallı seçiminde konsepti referans alıyoruz. Müzik, fotoğraf ve video hizmetlerini de sunduğumuz salonumuzda; tüm bu bahsettiğimiz aksesuarları ve hizmetleri bir paket olarak gelin adayımıza sunuyoruz.


Siz de kına geceniz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Balıkesir Şoförler Odası adresimizde neler yapabileceğimizle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Mahallesi, Bandırma Cd., 10020 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.