• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçe Et Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bahçe Et Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bahçe Et Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bahçe Et Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Et Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bahçe Et Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bahçe Et Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bahçe Et Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bahçe Et Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bahçe Et Restaurant Hakkında

Rakı, Bahçe’de içilir. Eğlence, hizmet burada deneyimlenir. Karesi’de Bahçe Et Restaurant Balıkesir’de profesyonel bir hizmetle karşınızda. Prensiplerinden ödün vermeyen bir anlayışla birlikte kaliteli ürün kullanımı usta ellerde harmanlanarak nefis et ürünlerine dönüşüyor. Hem bu lezzetleri tatmak hem de eğlenceli bir bekârlığa veda partisi geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Memnuniyeti odak noktamız belirleyerek hizmetimize devam ettik. Her isteğinizi cevaplamaya çalışan bir anlayışla birlikte özel günlerini kutlamak isteyen herkesin karşına çıkıyoruz. Özellikle Balıkesir’de bir arayıştaysanız doğru adrese geldiniz.


Eğlenmeniz önceliğimiz. Bahçe’de rakı muhabbetiyle meyhane usulü eğlence sunuyoruz. Bekârlığa veda kutlamanızı yaparken damağınızda hoş tatlar bırakacak lezzetler sunuyoruz. Aynı zamanda harika atıştırmalıklarla da şölen düzenleyebilirsiniz. Gece boyu oldukça eğlenecek, sonunda ise mutlu bir şekilde mekânımızdan ayrılacaksınız. Bizim de görmek istediğimiz bu.


Şu zamana kadar eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yaptık. Gruplar ağırladık ve hizmetimiz sayesinde memnun tavırlarla ayrıldılar. Çünkü bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer hizmet sektöründeyseniz ve iyi bir yer edinmek istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Fakat bu bizim için hiçbir zaman bir zorunluluk olmadı. Çünkü işimizi en başından beri çok seviyoruz ve işimize gönülden bağlıyız.


Profesyonel ekibimiz ile birlikte tercih edilen, dilden dile yayılan bir mekân haline geldik. Ama buradaki en büyük etken, samimiyet! Misafirlerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmet ve isteklerini tam olarak karşılamak! Bunları sağladığınız zaman müdavimlere ev sahipliği yaptığınız bir mekâna dönüşüyorsunuz.


Biliyoruz ki şu an Bahçe Et Restaurant Balıkesir telefon numarasını merak ediyorsanız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bunu yapabiliyorsunuz. Bu sayede eğlenceli bir kutlamaya ilk adımlarınızı atıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kuva-i̇ Milliye Mahallesi, Bahçe tesisleri, Edremit Cd. No:114/A/A

 • Haritadaki Konumu

  Bahçe Et Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.