• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bacacan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Bacacan Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bacacan Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bacacan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Bacacan Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bacacan Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Bacacan Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Bacacan Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bacacan Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bacacan Hotel Hakkında

Ön cepheden Ayvalık kalesi ve tarihi evlerini izleyebildiğiniz gibi arkadan ise Cunda Adası ve deniz manzarasına şahit oluyorsunuz. Böyle bir atmosferin içerisinde ise kına gecenizi gerçekleştirmek harika olmaz mı?
Profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Bunun yanında ise konumumuz itibari ile şehrin gürültüsünden uzak bir atmosferdeyiz. Toplam 56 odamızın her biri deniz ve şehir manzarasına sahip. Tüm beklentilerinizi karşılamak için hazır durumda konaklamanız için bekliyor. Üstelik Ayvalık Bacacan Otel fiyatı da konaklama anlamında gayet makul bir seviyede.
Kına gecesi gibi organizasyonlarınız için 200 kişilik balo salonumuz, iş toplantıları gibi kurumsal davetler için ise 300 kişilik konferans salonuna sahibiz. Balo salonumuz geniş bir piste sahip olduğu için kına gecesi gibi eğlenceli organizasyonlarınız esnasında rahatlıkla dans edebiliyorsunuz.
Dilerseniz bir organizasyon şirketi yardımıyla ayrıntıları oldukça fazla olan kına gecesi davetiniz için çeşitli süslemeler kullanabilirsiniz. Özellikle aklınızda bir konsept varsa bu konuda size çözüm ortaklarımız sayesinde yardımcı oluyoruz. Davetleri düzenlerken butik bir anlayışı benimsediğimiz için de minimal çizgilerde ve samimi bir atmosfer yaratıyoruz. Hatta davetinizi yazın gerçekleştirmeyi planlıyorsanız bahçemizde de aynı hazırlığı gerçekleştirebiliyoruz.
Öncesinde yüz yüze bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Hem mekânı görerek karar vermek hem de tanışmak için önem taşıyor. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi dinliyoruz. Karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyor. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduğumuz için sahip olduğumuz tecrübelerden yararlanmanızı istiyoruz. Daha sonra kına programınızı oluşturuyoruz. Müzikten süslemelerine taht seçiminden yemek menüsüne kadar konuşuyoruz. Böylece kutlama gününü gelene kadar hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.
Gelelim Ayvalık Bacacan Otel adresinin ayrıntılı bilgisine. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesi No:225

 • Haritadaki Konumu

  Bacacan Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.