Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Alyans Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Alyans Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Alyans Düğün Salonu olarak 2009 yılından bu yana evlenecek olan çiftlerimizin kına gecesi organizasyonlarını yapıyoruz. Bekarlığın son günlerinin tadını çıkarırcasına eğlenmeniz için çalışıyoruz. Yakın arkadaşlarınızı aile büyüklerinizi ve tüm sevdiklerinizi yer sıkıntısı olmadan kına gecenize davet edebilirsiniz.

Isparta’nın konum bakımından en avantajlı yerinde olan Balıkesir Merkez Alyans Düğün Salonu misafirlerinize ulaşımda oldukça kolaylık sağlıyor. Konuklarınız ister şahsi arabalarıyla isterlerse toplu taşıma araçlarıyla gelsinler kolaylıkla salonumuza ulaşabilirler. Merak etmeyin konuklarınızın otopark sorunu da olmayacak.

Öncelikle 750 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Kına gecenizin olmazsa olmazları arasında olan davul şov gösterimizle fark yaratıyoruz. Hint kınası için modelleri belirlemeleri için arkadaşlarınıza önceden haber vermenizde fayda var. Hint kınası yapan ekibimiz kına gecenizde sizi bekliyor olacak. Salonumuzdaki konsepti beğenmezseniz zevkinize göre mekân giydirmesi yapabiliyoruz. İstediğiniz konsepte karar verin gerisini biz hallederiz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtımızı size özel olarak süslüyoruz ve salonumuzun baş köşesine yerleştiriyoruz. Böylelikle misafirlerimiz sizi her açıdan rahatlıkla görebiliyor.

Bekarlığınızın son günlerinin tadını çıkarırcasına dans edebileceğiniz bir pist alanımız bulunuyor. Burada kına ekibiyle hazırladığınız dans koreografisini konuklarınıza sunabilirsiniz. Kaliteli ışık, ses ve sahne olanaklarımızla şaşırtıyoruz. Ayrıca sizi bazen hüzünlendirip bazen de eğlendirecek kına müziklerimizi çok seveceksiniz.

Salonumuzda kına dışında düğün, doğum günü, kurumsal etkinlik, nişan ve mezuniyet törenlerini de yapabildiğimizin bilgisini vermek istiyoruz. Bizimle önceden iletişime geçmeniz halinde organizasyon türünüze göre salonumuzu özenli bir şekilde hazırlıyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ve Balıkesir Alyans Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm davetleriniz için bize güvenin diyoruz ve en güzel gününüzde sizin yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ali Hikmet Paşa Mah. Hatip Sok. No: 1 Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.