• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altıntaş Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Altıntaş Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altıntaş Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altıntaş Otel Sıkça Sorulan Sorular

Altıntaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altıntaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Altıntaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Altıntaş Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altıntaş Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Altıntaş Otel Hakkında

1986 yılından beri çok farklı sektörlerde işler yapmış ve başarıya ulaşmış bir şirket olarak turizm sektöründe de faaliyet göstermeye karar verdik. Akabinde 2015 yılında otelimizi kurarak açılışını gerçekleştirdik. Özenle seçilen kadromuz tamamen işini severek yapan profesyonellerden oluşuyor. Her biri alanında uzman, gerekli bilgi birikimine ve donanımına sahip çalışanlarımızdır. Yeni bir işletme olmamıza karşın yılların tecrübesine sahip olduğumuz için her donanıma sahip kusursuz bir tesis kurduk. Bu tesisin bir parçasına da harika salonlar ve davet alanları kondurduk. Bu vesile ile 2016 yılından beri düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Altıntaş Otel Balıkesir’de evlilik ve evliliğe giden yollarda yapılan her türlü kutlama için çiftler tarafından tercih edilebiliyor. Düğün, nişan töreni veya kına gecesi organizasyonlarında vereceğiniz davetin büyüklüğüne göre seçiminizi yapabileceğiniz 3 ayrı salonumuz mevcut. En büyük salonumuz olan “Altun-i Salon” isimli davet alanımız tam tamına 600 kişilik bir kapasiteye sahip. Burada çok kalabalık ve büyük organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir ve tüm sevdiklerinizi en özel gününüze rahatlıkla çağırabilirsiniz. Diğer davet alanımız “Salon Altın” ise daha butik organizasyonlarınız için biçilmiş bir kaftan adeta. 200 kişilik kapasitesi ile çok da kalabalık olmayan bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki hangi salonumuzu tercih ederseniz edin alacağınız hizmetin kalitesinde hiçbir farklılık ve değişim olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Her tür organizasyon ve her çiftimiz bizim için eşit değerde ve pahadadır. Sizleri ağırlamaktan ve mutlu günlerinizde sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Özellikle kına gecesi organizasyonlarının olmazsa olmazı seremonileri ve adetleri yerine getirmek için organizasyon firmalarından da profesyonel destek alabilirsiniz.

Randevu almak ve varsa sorularınızı sormak için sayfa üzerinden form doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Altıntaş Otel iletişime geçmeniz için sizleri bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Semih Çelik
  Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  2.Gündoğan Mah. Çevreyolu Cad. No : 91/99 Altıeylül/BALIKESİR

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.