Aloria Garden Hotel

E-posta Gönder

 • Erdek, Balıkesir.

Aloria Garden Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Aloria Garden Hotel Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Aloria Garden Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Aloria Garden Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Aloria Garden Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aloria Garden Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Aloria Garden Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Aloria Garden Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aloria Garden Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aloria Garden Hotel Hakkında

Kına gecenizin mavi ve yeşilin arasında eşsiz bir kumsalda veya bir havuz başında unutulmaz bir davete dönüşmesini isterseniz Aloria Garden Otel Erdek size kusursuz atmosfer sunuyor. Biz 2011 yılında kurulmuş bir aile işletmesiyiz. Sevgiyle işlettiğimiz mekanımızda profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Sevdiklerinize ve size beklentilerin ötesinde, doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz mekanımızdan ve hizmetlerimizden size kısaca bahsedelim.

Maramara’nın masmavi manzarasında, Kapıdağ’ın eteklerinde bulunan mekanımız 3700m²lik oldukça geniş bir alana sahip. Bu geniş alanda kendimize ait eşsiz bir kumsalımız ve nezih bir atmosferde havuzlu davet alanımız bulunuyor. Yemekli davetlerinizde 400, kokteyl tarzı davetlerinizde 500’e kadar konuğunuzu en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.

Eşsiz bir kına gecesi için bindallıdan, kına süslemelerine kadar her ayrıntıyla özenle ilgileniyoruz. Hayallerinizdeki kına mekanını size sunmak için mekanımızda dilediğiniz gibi değişimler yapabiliyoruz. Eğer dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz.

Kına geceniz boyunca kına gecesi ekibi tüm ihtiyaçlarınızda bir bakış uzağınızda oluyor. Tüm gece boyunca sizi özel hissettirecek hizmetlerin yanında, muhteşem danslarıyla kına gecenize renk katıyorlar. Kına gecenize gösterişli bir giriş yapmak isterseniz kına ekibiyle beraber harika bir dans gösterisiyle mekana giriş yapıyorsunuz. Böylece davetlilerinize kına gecenizin henüz başlangıcında, onları nasıl bir eğlencenin beklediğini göstermiş oluyorsunuz. Kına gecenizin ilerleyen saatlerinde müzik hiç kesilmiyor ve davul showlarıyla tempoyu bir an olsun düşürmüyoruz.

Eğer kına gecenizin sonunda yorgunluğunuzu doğayla iç içe, maviliklerin arasında huzurlu bir ortamda atmak isterseniz, otelimizde konaklama imkanı da sunuyoruz. Otelimizde 48 adet modern tasarımlı ve konforlu odamız bulunuyor. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız otelimizde tüm ihtiyaçlarınız profesyonel personellerimiz tarafından eksiksiz şekilde karşılanıyor.

Siz de Maramara’nın eşsiz maviliğine karşı, Kapıdağ’ın eteklerinde hayallerinizin bile ötesinde bir kına geceniz olmasını isterseniz, biz bu özel gününüzde sizinle olmaktan mutluluk duyarız. Aloria Garden Hotel hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Aloria Garden Hotel fiyatlarını merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.