Alevok Otel & Restoran

E-posta Gönder

Alevok Otel & Restoran Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Alevok Otel & Restoran Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Alevok Otel & Restoran Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Alevok Otel & Restoran Sıkça Sorulan Sorular

 • Alevok Otel & Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alevok Otel & Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Alevok Otel & Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Alevok Otel & Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alevok Otel & Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Alevok Otel & Restoran Hakkında

Kına gecesi mi yoksa bekarlığa veda partisi mi düzenlemeyi tercih edersiniz? Karar veremediniz mi? Öyleyse gelin Alevok Otel & Restoran’da her ikisini de gerçekleştirelim!

Davetinizi tasarlamak için görüşmeler düzenliyoruz. Ortak çalışmalar yaptığımız organizasyon firmasının da katıldığı görüşmelerde davetleriniz için taleplerinizi dinliyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir gece için detaylı çalışmalar yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Elbette kına gecesi için farklı bekarlığa veda partileri için farklı süreçler yürütmemiz gerekiyor.

Alevok Otel Erdek’te kına gecesi organizasyonlarınız için neler mi yapıyoruz?

İlk olarak oturma düzeninde 150 kişilik davetlinizi ağırlayabildiğimiz havuz başı restoranımızda davetlileriniz için masa düzeni oluşturuyoruz. Şık bir kına köşesi tasarlamamıza yardım eden organizasyon firmamız ile birlikte her detay üzerinde çalışıyoruz. Şık bir konsept tasarlayarak uyumlu ve zarif bir atmosfer yaratıyoruz.

Bekarlığa veda partileriniz için sunduğumuz hizmetler; genellikle tatille bir araya getirilen eğlenceli bir aktiviteler bütünü oluyor. Bu yüzden tamamen tatil sürecinizdeki tercihlerinize göre belirlediğimiz bir süreç oluyor!

Her iki davetiniz için de tarzınıza uygun müzik alternatifleri üretiyoruz. Gecenizi istekleriniz doğrultusunda ince saz, klavye ve solist eşliğinde müzik ziyafetine dönüştürebiliriz. Ziyafet demişken! Elbette davet menüleriniz için de menü tadımları gerçekleştiriyoruz. Onlarca soğuk meze, ordövr tabağı, ara sıcak, meyve ikramı gibi tatlar arasında tercih şansı sunuyoruz. Menülerinizi kırmızı ve beyaz menüleri olarak hazırlıyoruz! Kına gecesi organizasyonlarınız için genellikle ikram menüleri tercih edilirken bekarlığa veda partileriniz şık bir akşam yemeği ile başlatılıyor.

Bütün bu hizmetler dahilinde düzenlemek istediğiniz davetler için konuklarınıza oda rezervasyonu yaptırmayı da unutmayın. 45 adet odamızdan uygun olanları belirlemeniz ve erken rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır!

Yapmanız gereken ise Erdek kına organizasyonları arasında yaratacak bir gece için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Ali Haydar Sarı Sahil Bandı Çuğra Mevki No: 44 Erdek/ Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alevok Otel & Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.