Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Akpınar Alabalık Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akpınar Alabalık Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Akpınar Alabalık Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akpınar Alabalık Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akpınar Alabalık Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Akpınar Alabalık Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akpınar Alabalık Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Akpınar Alabalık Tesisleri Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi Akpınar Alabalık Tesisleri Balıkesir’de yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen kendimizden bahsedelim;


Öncelikle mekânımızda toplu organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmeniz için uygun yapıda olan açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Kına gecenizi sterseniz çınar ağaçlarının altındaki çim zeminli bahçemizde etkinliklerinizi gerçekleştirin, isterseniz kapalı alanımızda. Tercihi tamamen size bırakıyoruz. Özel günleriniz için ortaklık kurduğumuz firmalar aracılığıyla dilediğiniz tarzda süslemeler yapabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz.


Kına gecenizi yemekli şekilde yapmak isterseniz, sizleri Türk Mutfağının en iyi et ve balık çeşitleriyle buluşturuyoruz. Tercihinize göre konuklarınıza ızgara çeşitlerinden, zeytinyağlılarımızdan ve ana yemek çeşitlerimizden oluşan bir menü oluşturuyoruz. Tereyağlı alabalık kızartması, taş fırında alabalık, kaşarlı mantar ve kendi yaptığımız ekmeğimizle lezzet şöleni yaşamaya hazır olun. Bol çeşitli içeceklerimizle damak zevkinize hitap ederek, mutluluğunuza ortak oluyoruz.


Amacımız kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak. Bunun için güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle sizin ve konuklarınızın tüm isteklerini anında karşılıyoruz. Ayrıca mekânımızda minik misafirlerimiz için oldukça büyük yapıda oyun alanımız bulunuyor. Konuklarımız eğlenirken çocuklarınız güven içerisinde burada rahatça vakit geçirebilir.

Doyasıya dans edebileceğiniz ve sevdiklerinizle bu özel gününüzün tadını çıkarabilmeniz için bir pist alanı oluşturduk. Kaliteli ışık ve ses sistemimizle hizmet veriyoruz. Kına gecenizde sizi ve sevdiklerinizi bazen hüzünlendirecek bazen ise eğlendirecek kına müziklerimizle organizasyonlarınızı yapıyoruz. Dilerseniz kına ekibiyle değişik tarzda dans koreografileri hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov sunabilirsiniz.


Organizasyon tarihinizin öncesinde bizden randevu almanız gerektiğinin bilgisini de vererek daha fazla bilgi almak, Balıkesir Pamukçu Akpınar Alabalık Tesisleri fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına geceniz için bütün yükü omuzlarınızdan alacak bir yer arıyorsanız, mekânımızı tercih edebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  İzmir Yolu 14. Km. Pamukçu Kasabası Akpınar

 • Haritadaki Konumu

  Akpınar Alabalık Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.