Akbaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akbaş Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Akbaş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Akbaş Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Akbaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akbaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akbaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Akbaş Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akbaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Akbaş Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi gibi içerisinde pek çok ritüel barındıran bir organizasyonu profesyonel ekibimize emanet etmeye ne dersiniz?


Her aşamasının titizlikle planlanması gereken kına organizasyonu için Akbaş Düğün Salonu Balıkesir adresimizde bekliyoruz!


Türk örf ve adetlerinin en eski geleneklerinden biri… Gelin adayının evlenmeden önceki günlerde sevdikleriyle doyasıya eğlenmesi için gerçekleştirilen bir organizasyon. Kimi zaman kadın kadına kimi zaman da erkek tanıdıklarının da dahil olduğu bir davet… Düğün stresini atmak için düzenlenen bu organizasyonda şüphesiz ki doyasıya eğlenmek istiyorsunuz. İstediğiniz gibi bir ortam yaratılsın ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilin… Tabii bunu gerçekleştirirken ritüelleri de gerçekleştirebilin. Kına yakılsın, testi kırılsın, danslar edilsin! Kına gecesine dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz adrestesiniz.


Yıllardır kına organizasyonu tertip ettiğimiz için isteklerinizi rahatlıkla anlayabiliyoruz. Tüm bunlara cevap verebilmek adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Sizin için neler mi yapabiliriz? Zevklerinize göre tercih edeceğiniz farklı konseptlere Akbaş Düğün Salonunda hayat verebiliriz. Sultanlara yakışır bir kına gecesi istiyorum derseniz Osmanlı konsept, prensesler gibi hissedebileceğimiz bir kına gecesi istiyorum derseniz de prenses konsepti… Tabii bunların dışında Roman, Hint gibi pek çok konsepti de gerçekleştirebiliyoruz. 2 katlı olan salonumuzu istediğiniz konsepte göre giydiriyoruz. Geniş sahnemizin baş köşesine ise kına tahtınızı konumlandırıyoruz. Bu alanı cibinlik, şamdan ve minderlerle süslüyoruz. Gelin adayımıza özel bu alanı sıklıkla kına merasimlerinde de kullanıyoruz.


Çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonlarımız için gelin adaylarına farklı paketler sunuyoruz. İçerisinde; kına sepetinden halay mendiline, el mumundan yaş kınaya kadar dilediğiniz her şeyi bulabileceğiniz paketlerimiz…


Kına paketlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir belki de Balıkesir kına gecesi mekanları arayışınıza dahi son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Ali Hikmet Paşa Mahallesi Tarlabaşı Cad. No:71 (Devlet Hastanesi Yakını) Karesi/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akbaş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.