Acet Hotel

E-posta Gönder

Acet Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Acet Hotel Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Acet Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Acet Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Acet Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Acet Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Acet Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Acet Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Acet Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Acet Hotel Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi Erdek’in en uzun sahil şeridinde yer alan ve size organizasyon adına birçok olanak sağlayabilecek bir otelde kutlamaya ne dersiniz?

Balıkesir Erdek Acet Otel olarak 1982 yılından bu yana misafirlerimize kusursuz bir tatil deneyimi yaşatıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte deneyimli kadromuzla birlikte güveninize layık olmaya devam ediyoruz.

Otelimiz nerede ve hangi tarihte hizmet verebiliyoruz?

Erdek Kapıdağ Yarımadası’nın güneyinde Mysia olan bölgenin sınırlarında yer alan otelimiz bölgede bulunan tarihi gezilecek yerler ve denize yürüme mesafesinde yer alan otelimiz tatil yapmak isteyenler tarafından yaz aylarında oldukça tercih edilebilmektedir. Konaklama hizmetimizin yanında verdiğimiz organizasyon hizmetimizi haziran, temmuz ve ağustos ayından önceki veya sonraki aylarda gerçekleştirebiliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri başta olmak üzere; düğün, nişan, sünnet kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi de belirttiğimiz tarihlerde keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz.

Davet alanlarımızdan bahsetmek gerekirse; deniz manzaralı 250 kişi kapasiteli açık ve gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimizin mevcut olduğu ve yılın dört mevsimi de organizasyonlara ev sahipliği yapabildiğimiz 150 kişi kapasiteli kapalı alanımız bulunuyor. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyor, herkesin konforlu bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Nasıl bir kına organizasyonu geçirmek istiyorsunuz? Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Gerçekleştireceğiniz organizasyon temanıza uygun olarak davet alanlarımızı süsleyebiliyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan olan organizasyon firmalarından masa ve sandalye giydirmesinde, kına tahtı, kına süslemeleri, mekân girişine konulan misafir karşılama panosu gibi ekipmanları temin edebiliyoruz. Eğlenceli şarkılar eşliğinde keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz adına deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz.

Siz de kına ve bekârlığa veda partinizi profesyonel bir ekiple kusursuz bir şekilde kutlamak ve bizim şahit olmamızı istiyorsanız Acet Otel Erde İletişim bilgisi için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Halitpaşa Mahallesi, Alihaydar Sarı Bulvarı Çuğra Mevkii, 10500 Erdek/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Acet Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.