Grand Park Düğün Salonları

0312 963 3950

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

Grand Park Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Grand Park Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Grand Park Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Grand Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand Park Düğün Salonları Hakkında

Kına geceniz hayatınızın en anlamlı gecelerinden biri ve biz bu gecede mutluluğunuzu hiçbir şey bozmasın istiyoruz. Bu yüzden Grand Park Düğün Salonları Etimesgut/Ankara’daki mekanıyla size kusursuz bir kına gecesi düzenlemek için çalışıyor. Grand Park’ta organizasyondan ikrama gecenizin tüm bileşenleri için işini bilen ekiplerle çalışıyor, size modern ve ferah salonumuzda sevdiklerinizle doyasıya eğlenme imkanı sunuyoruz.

Davet Alanları

Grand Park Düğün Salonları Eryaman’da tamamen size özel bir geceyle hayatınızın bir sonraki bölümüne merhaba diyebilmeniz için misafirlerinize 100 ila 200 kişilik kapalı alan kapasitesi sunuyor. Havalandırması ve iklimlendirmesi en iyi şekilde yapılan salonumuz aynı zamanda yüksek tavanı, geniş oturma alanı ve aralıklı dizilmiş masalarıyla herkes için maksimum konfor sağlıyor.

Dekorasyon

Grand Park Düğün Salonları olarak dekorasyonumuzda kına gecesi ruhuna uygun olarak kırmızıyı ve altın rengini ağırlıkta kullandık. Duvar süslemelerinde, fon perdelerinde ve yuvarlak masaları çevreleyen Napolyon sandalyelerde altın rengini görebilirsiniz. Çiftimizin baş köşesi olacak kına tahtımız ise kırmızı. Altın rengiyle kırmızıyı dengelemek için masalarda gümüş rengi kristal şamdanlara ve masa örtülerinde beyazlara yer verdik.

Hizmetler

Kına gecenizin eksiksiz olması bizim için çok önemli ve hizmetlerimizi de bunu göz önünde bulundurarak veriyoruz. Süsleme için bu işi en iyi bilen ekiplerle çalışıyor, isteklerinizi yerine getirmek için yaratıcı çözümler üretiyoruz. Ek hizmetlerimiz arasında kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tepsisi ve mumları, bindallılar, semazen gösterisi, davullu eğlence, Hint kınası ve kına ekibi var. Gecenin yıldızı olarak dans ekibimizle birlikte kendinize özel bir koreografi hazırlayabilir ve en sevdiğiniz müzikler çalarken misafirlerinize yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli kına gecesi davetleriniz için Grand Park Düğün Salonları olarak çeşitli ikram seçeneklerini mutfağımızda siz ve davetlileriniz için hazırlıyoruz. Çiftlerimize aralarından seçim yapabilecekleri çeşit çeşit menü sunuyor ve kuru pasta, kanepe, pizza gibi klasik kına gecesi lezzetlerinin yanında su böreği, kol böreği, patates kızartması, kısır, sınırsız içecek gibi ikramlarda bulunuyoruz.

Grand Park Düğün Salonları ile hiçbir isteğinizden ödün vermeden kusursuz bir kına gecesi düzenlemeniz mümkün. Siz de profesyonel ekibimiz eşliğinde her anlamda memnun kalacağınız bir gece düzenlemek istiyorsanız gelin hemen birlikte planlamaya başlayalım. Aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurabilir, Grand Park Düğün Salonu fiyatı ve uygunluk durumu gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3950
 • Adres:

  Selçuklular Cad.Mehmet Akif Ersoy Park İçi 2.Etap Eryaman

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Park Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.