Doruk Park

0312 963 3643

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 3 yıllık Düğün.com üyesi

Doruk Park Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Doruk Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Doruk Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doruk Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Doruk Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Doruk Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doruk Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Doruk Park kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Doruk Park kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Doruk Park Hakkında

Doruk Park Düğün Salonu Ankara olarak, 2001 yılında hizmet vermeye başladık ve muhteşem bekarlığa veda gecelerine imza attık. 10 dönümlük bir arazi üzerine kurulan işletmemiz, Eryaman 1. Etap ve Sincan’da 2 şubeye daha sahip. Bizler, özenli ve kaliteli hizmeti her zaman ilke edindik ve bu sayede kısa bir sürede markalaşmayı da başardık.

Davet Alanları

Ankara kına mekanları arasında misafir ağırlama kapasitemizle hemen dikkat çekmeyi başarıyoruz. Çünkü salonumuzda 750 ile 1000 misafirimizi rahatlıkla konuk edebiliyoruz. Dans pistimizi mekanımızın tam ortasında konumlandırılıyor ve böylece tüm misafirlerimizin sizi rahatça görebilmesine imkan sağlıyoruz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarimizle, konuklarınıza ve size ferah bir eğlence ortamı sunuyor, herkesi büyülüyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyonumuza çok güveniyoruz. Gold rengin hakim olduğu gösterişli davet alanımıza, beyaz altın varaklı bir kapıdan adım atılıyor. Salona girdiğiniz ilk anda dikkat çeken dekorasyonunuzda da gold varaklar kullanıyor ve lacivert tonlardaki perdelerle mekanımızda hoş bir kontrast yakalıyoruz. Oturma düzenini uzun ve yuvarlak masalarla kuruyor, salona hakim renkleri bu alanlarda kullanıyoruz.

Mekanınıza hakim olan klasik havayı aydınlatmada da birebir uyguluyoruz. Spot ışıkların yanı sıra, ortamı taşlı avizelerle aydınlatıp, etkileyici bir ambiyans yaratıyoruz. Sandalyelerimizde beyaz ve gold renkleri aynı anda kullanıyor, tema renklerimizden de uzaklaşmamış oluyoruz. Osmanlı saraylarından ilham aldığımız pembe tonlardaki kapitoneli davet alanımızda, fuşya puflar tercih ediyor ve aynı renkteki tüllerle muhteşem bir kına ambiyansı yakalıyoruz.

Hizmetler

Misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde, bizi tercih ederek ne kadar doğru bir karar aldıklarını da kanıtlamayı başarıyoruz. Kına gecesi denilince akla gelen kına mumu, kına tepsisi, kına süslemesi, bindallı ya da kaftan hizmeti gibi birçok detayı sizler için hazırlıyoruz. Ayrıca etkileyici bir kına töreni düzenliyor ve profesyonel dans ekibimizle dilerseniz semazen, dilerseniz de oryantal gösterisi sunuyoruz.

Ankara bekarlığa veda mekanları arasında en beğenilen işletme olmamızın sebebi, bizim de en az sizin kadar heyecanlı olmamızdan kaynaklı. Çünkü bu sebeple biz de her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve her detayın kusursuz olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formu doldurabilir ve sizin için tasarlanmış özenli hizmetlerimizle bir an önce tanışabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3643
 • Adres:

  Ahi Evran Mah. Çatalca Cad. Çilem Sk. No: 2 Sincan/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Doruk Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.