Yeni Güney Müzikhol

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Güney Müzikhol - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yeni Güney Müzikhol Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Yeni Güney Müzikhol Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeni Güney Müzikhol Sık Sorulan Sorular

Yeni Güney Müzikhol kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeni Güney Müzikhol kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yeni Güney Müzikhol kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeni Güney Müzikhol kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Yeni Güney Müzikhol Hakkında

Kına organizasyonlarınızda istediğiniz şekilde mekânımıza konseptler uyguluyoruz. 1999 yılından günümüze kadar Yeni Güney Müzikhol Adana olarak Seyhan’da hizmet veriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimiz için organizasyonlarımızda güler yüzlü bir hizmetle sizi karşılıyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan organizasyonları dışında bayi toplantılar ve kurumsal etkinliklerde de ev sahipliği yapıyoruz. Bünyemizde bulunan organizasyon firmamızla oteller, konserler ve organizasyonlara ekipman temin ediyoruz.

Kına geceleri geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Son zamanlarda değişen kına geceleri için aksesuar çeşitliliğimizde güncellemeler yaptık. Konsept bir gün geçirmek isteyen gelin adayları için istediği renk ve tarzda mekanımızı süslüyoruz. Masalara şamdanlar ve çiçekler koyarak mekâna sıcak bir hava katıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz Kına tahtı kuruyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde süslüyoruz. Tahtın etrafına renkli puflar koyarak konsept bir hava yaratıyoruz. Böylece arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eşsiz fotoğraflar çekilebilirsiniz. Kına merasimi için başından sonuna kadar ekibimiz sizinle ilgileniyor. Merasiminiz bittikten sonra dansçı arkadaşlarımız sizin için hazırladığı koreografiyi sergiliyor ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Organizasyonlarda patlamış mısır ve pamuk şekeri arabası kurarak davetlilerinize farklı ikramlar sunabilirsiniz. Çocuklar içi oyun parkı kuruyor paylaçomuzla eğlenceli zamanlar geçirmesiniz sağlıyoruz. Anne babalar böylelikle gönül rahatlığıyla eğlenebilecekler.

Yenilikçi tarzımızla günden güne değişen trende uygun bir şekilde organizasyonlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. İsteklerinizi yerine getiren farklı alternatifler sunan bir mekânda düğün organizasyonu geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.