Wedding Parkpoint

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Wedding Parkpoint - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Wedding Parkpoint Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Wedding Parkpoint Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Wedding Parkpoint Sık Sorulan Sorular

Wedding Parkpoint kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Wedding Parkpoint kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Wedding Parkpoint kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Wedding Parkpoint kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Wedding Parkpoint kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Wedding Parkpoint Hakkında


Kaliteli hizmet alabileceğiniz bir adreste kına ve bek3arlığa veda partinizi neşeli bir organizasyonla kutlamaya hazır olun. Wedding Park Point Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek kusursuz bir organizasyon geçirebileceğinizi garantisini veriyoruz. Davetlilerinizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyor gün boyu özel olarak ilgilenerek eksiksiz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partiler, nişan kutlamaları, sünnet düğünler ve kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.


Salonumuzun fiziki yapısından ve organizasyon stilimizden bahsedecek olursak; Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı davetliler görüş açısı kapanmadan oyun pistini rahatça görebilecekler. Isıtma ve soğutma sistemlerimizi her mevsime uygun şekilde ayarlıyor düzenli olarak bakımını yaptırıyoruz. 12 ay boyunca hizmet vererek istediğiniz zaman organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle canlı renkler kullanıyoruz.10 kişilik yuvarlak ve masalarımızı her davetlinin oyun pistini rahat bir şekilde görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Beyaz saten kumaştan oluşan masa örtülerini ve tifanny sandalyelerin süslemelerini yapıyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde kişiye özel konsept uyguluyoruz. Kına gecelerine özel olarak kına tahtı kuruyor yanlarına renkli minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilmenizi sağlıyoruz.


Profesyonel orkestramızın çaldığı müzikler eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla en iyi şekilde eğlenebileceksiniz. Kına merasimine özel repertuarımız da bulunuyor. Hem duygusal anlar yaşayacağınız hem eğlenceli dakikalar geçireceğiniz bugünde yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun.


Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edile Adana kına mekânları arasında biz de adımızı yazdırdık. Unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ziyapaşa Mahallesi, 01140 Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Wedding Parkpoint Yol Haritası

Wedding Parkpoint Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ahsennur & Ersel

Düğün Tarihi: 01.03.2020İYİKİ DÜĞÜNÜMÜ WEDDİNG PARKPOİNTTE YAPTIM. DİĞER DÜĞÜN SALONUNDAN FARKLI BİR ÖZELLİĞİ OLARAK AÇILIR KAPANIR TAVAN VE GELİN DAMAT ÇIKARKEN AÇIK OLAN TAVANDAN HAVAİ FİŞEK PATLATILMASI DAVETLİLERİN SALONDA OTURURKEN BU HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİYLE GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE GELİNLE DAMADIN SALONA GİRİŞİNİ... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.