Tarihi Kısmet Meyhanesi

E-posta Gönder

Tarihi Kısmet Meyhanesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Tarihi Kısmet Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tarihi Kısmet Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Tarihi Kısmet Meyhanesi Hakkında

Samimi ve sıcak ortamımızla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Tarihi Kısmet Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte haftanın yedi günü misafirlerimizi kusursuz hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz.

Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle size özel hazırlıklar gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz toplu organizasyonlar için de oldukça tercih edilen bir adres. Yıl içerisinde birçok özel gün ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh sonrası aile ve arkadaşlarınızla birlikte lezzetli yemekler yiyerek kutlama yapmak istiyor, nişan kutlamanızı yemekli organizasyon şeklinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel günlerin anlamını ve önemini bilen bir işletmeyiz. Zamanın geri sarılamayacağını biliyor, kusursuz bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, bekârlığa veda kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Huzurun eğlenceyle birleştiği, mükemmel dizelerle dillerden düşmeyen, kulaklarınızı usulca rahatlatan canlı müziğimizle gün boyu eğlenebileceksiniz. Profesyonel sanatçılarımızın sahne aldığı canlı performans eşliğinde arkadaş ve ailenizle dilediğiniz gibi oynayabilecek, unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Ayrıca fasıl ekibimizin çaldığı nostaljik şarkılarla sizi geçmişe götürüyoruz.

Tarihi Kısmet Meyhanesi olarak herkesin damak tadına uygun mükemmel mezelerimizle masanızı renklendiriyoruz. Ana yemeklerimizde et, balık, tavuk gibi farklı alternatifler sunarak istediğiniz pişirme yöntemine göre hazırlıyoruz. Türkiye’nin farklı yörelerine ait lezzetleri tek bir çatı altında toplayarak zengin meze çeşitlerimizle karşılıyoruz. Ana yemek, ara sıcak meze aperatiflerde birçok seçeneğimiz mevcuttur. Yemekten sonra tatlı yemek isterseniz günlük olarak yaptığımız taze tatlılarımızdan denemenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Tarihi Kısmet Meyhanesi iletişim ve adres bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Galeria İş Merkezi (Fuzuli Caddesi No 332) Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tarihi Kısmet Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.