Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Tarihi Kısmet Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarihi Kısmet Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tarihi Kısmet Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tarihi Kısmet Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tarihi Kısmet Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tarihi Kısmet Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tarihi Kısmet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tarihi Kısmet Meyhanesi Hakkında

Samimi ve sıcak ortamımızla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Tarihi Kısmet Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte haftanın yedi günü misafirlerimizi kusursuz hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz.

Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle size özel hazırlıklar gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz toplu organizasyonlar için de oldukça tercih edilen bir adres. Yıl içerisinde birçok özel gün ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh sonrası aile ve arkadaşlarınızla birlikte lezzetli yemekler yiyerek kutlama yapmak istiyor, nişan kutlamanızı yemekli organizasyon şeklinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel günlerin anlamını ve önemini bilen bir işletmeyiz. Zamanın geri sarılamayacağını biliyor, kusursuz bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, bekârlığa veda kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Huzurun eğlenceyle birleştiği, mükemmel dizelerle dillerden düşmeyen, kulaklarınızı usulca rahatlatan canlı müziğimizle gün boyu eğlenebileceksiniz. Profesyonel sanatçılarımızın sahne aldığı canlı performans eşliğinde arkadaş ve ailenizle dilediğiniz gibi oynayabilecek, unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Ayrıca fasıl ekibimizin çaldığı nostaljik şarkılarla sizi geçmişe götürüyoruz.

Tarihi Kısmet Meyhanesi olarak herkesin damak tadına uygun mükemmel mezelerimizle masanızı renklendiriyoruz. Ana yemeklerimizde et, balık, tavuk gibi farklı alternatifler sunarak istediğiniz pişirme yöntemine göre hazırlıyoruz. Türkiye’nin farklı yörelerine ait lezzetleri tek bir çatı altında toplayarak zengin meze çeşitlerimizle karşılıyoruz. Ana yemek, ara sıcak meze aperatiflerde birçok seçeneğimiz mevcuttur. Yemekten sonra tatlı yemek isterseniz günlük olarak yaptığımız taze tatlılarımızdan denemenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Tarihi Kısmet Meyhanesi iletişim ve adres bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Galeria İş Merkezi (Fuzuli Caddesi No 332) Adana

 • Haritadaki Konumu

  Tarihi Kısmet Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.