Şinasi Lounge

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şinasi Lounge
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Şinasi Lounge Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Şinasi Lounge Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şinasi Lounge Sık Sorulan Sorular

Şinasi Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şinasi Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şinasi Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şinasi Lounge kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şinasi Lounge Hakkında

Bekârlığa veda partinizi canlı müzikler dinleyerek arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız Şinası Cafe Adana olarak her ikisini de aynı anda size sunuyoruz. Uzun yılalr boyunca Adana’da hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimize kusursuz bir gün yaşatıyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Eğlencenizin her aşamasında kaliteyi hissedebileceğiniz bir hizmetle sizi buluşturuyoruz.

Günlük hizmet akışımızdan farklı olarak özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz. Toplu organizasyonlar için restoranımız oldukça geniş kapasiteye sahip. Kız kıza ve erkek erkeye evlilik sürecindeki en eğlenceli gecelerden biri olan bekârlığa veda partisi, ailenizle birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, nişan kutlamanızı açık alanda doğal bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyor, size özel bir davet alanı oluşturuyoruz.

Şinasi Cafe Bar canlı müzik severlerin tercih ettiği bir adres. Profesyonel orkestra ve ses sanatçıların bazı zamanda ünlü grupların sahne aldığı işletmemizde eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz. Ses sisteminde ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, gün boyu kesintisiz ve kulağa hoş gelen müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.

Şinası Cafe Adana olarak organizasyonlarda kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ana yemek, ara sıcak ve birbirinden farklı lezzette olan mezeleri her masaya eşit bir şekilde yerleştiriyoruz. Yemeklerimiz profesyonel aşçımız tarafından kaliteli ürün kullanılarak hazırlandığından dolayı gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Eğlence öncesi menü tadımı yapabilir, mezeleri her damak zevkine uygun tatta seçebilirsiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Blv. Şinasi Efendi Cd. Seyhan Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şinasi Lounge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.