Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Müslüm Baba Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Müslüm Baba Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Müslüm Baba Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Müslüm Baba Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Müslüm Baba Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Müslüm Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Müslüm Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Müslüm Baba Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Müslüm Baba Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Müslüm Baba Meyhanesi Hakkında

Mutluluğa yelken açtığınız düğün organizasyonunuz öncesinde arkadaşlarınızla birlikte bekârlığa veda partisi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Score Pub Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında deneyimli hizmet elemanlarımızla birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, keyifli bir gün geçirebilmeleri için güler yüzümüzü hiç eksik etmiyoruz. Hayatınızın en önemli anlarından biri olan bekârlığa veda partisi, nikâh organizasyonu, nişan kutlamaları, doğum günü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.


Yemeklerin lezzetinin ürün kalitesiyle doğru orantılı olduğunu biliyor, güvenilir iş ortaklarımızdan ürünleri temin ediyoruz. Et, tavuk ve balık seçimini bizzat kendimiz yapıyor, temin ettikten sonra uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Sebze ve yeşillikleri günlük taze olarak alıyoruz. Menümüzde Tük ve dünya mutfağından seçkin örnekler bulunuyor. Ayrıca menümüzde formunu korumak isteyenler için fit menüler, çocuklar için özel olarak hazırlanmış çocuk menüleri de bulunmaktadır.


Haftanın belirli günleri canlı müzik hizmeti veriyoruz. Profesyonel sanatçı ve orkestra eşliğinde bekârlığa veda partinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, kesintisiz ve dinamik bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Score Pub olarak her mevsim şartına uygun olan açık ve kapalı bulunuyor. Organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren istediğiniz alanı size özel bir şekilde hazırlıyoruz. Konsept bir etkinlik yapmak istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte masa ve sandalyeleri süsleyebilir istediğiniz renkte giydirmelerini yapabilirsiniz. Çocuklu ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını oynatabilecekleri bir alanımız da mevcuttur.


Score Pub olarak deneyimli ekibimizle birlikte özel günlerin değerini biliyor, kusursuz bir yemek organizasyonuyla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de aile ve sevdiklerinizle birlikte nikâh sonrası yemeği kutlamanızı bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mahallesi, Hazer Apt 31/A, Şinasi Efendi Cd., 01130 Seyhan/Adana

 • Haritadaki Konumu

  Müslüm Baba Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.