Saray Balo Salonu

E-posta Gönder

Saray Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Saray Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Saray Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Saray Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Saray Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Saray Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Saray Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Saray Balo Salonu Hakkında

Kaliteli mekân ve profesyonel ekiple kına gecenizi unutulmaz kılıyoruz. Adana Saray Balo Salonu olarak 5 yıldır Kozan ilçesinde hizmet veriyoruz. Düğün, sünnet, kına gecesi ve birçok etkinlikte ev sahipliği yaparak çiftlerin ve ailelerin memnuniyeti için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

Kına gecesini organize ederken gelin ve damadı dinleyerek organizasyonumuzu şekillendiriyoruz. Mekânı masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Mekâna ilk giriş anınızda ışıklar sizi takip ederken kırmızı halıda yürüyorsunuz ve süslemeler sizi karşılıyor olacak. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına gecenizde bütün aksesuarları biz temin ediyoruz.

Kına ekibiyle birlikte kına merasimini uygun müzikler çalarak gerçekleştiriyoruz. Ardından dans ekibimiz sizin için hazırladığı koreografi danslarını yaparken sizde davul show eşliğinde daha çok eğleneceksiniz. Ses ve ışık sistemimizin kalitesiyle cızırtısız müzik dinleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kına gecenizde salon kapasitemiz 500 kişi olup davetli listenizi kısıtlamadan herkesi çağırabilirsiniz. 80 araçlık araç kapasitemizle davetliler park sorunu yaşamayacak. Engelli girişi mevcut olup tekerlekli sandalye ve bebek arabasıyla rahatça gelinebilmektedir. Mekânımız yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir havaya sahip isterseniz balkona çıkıp park manzarasını izleyebilirsiniz.

Sizde Saray Balo Salonunda kına geceniz ve düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız size kişi başı 10-30 TL aralığında fiyat sunuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hacıuşağı Mah. Gazi Sok. No:12 Kozan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saray Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.