Saki Meyhane

E-posta Gönder

Saki Meyhane Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Saki Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

 • Saki Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Saki Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Saki Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Saki Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Saki Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Saki Meyhane Hakkında

Bekârlığa veda partinizi kusursuz bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız Saki Meyhane Adana olarak size kusursuz bir gün yaşatıyoruz. Düğün öncesi hazırlıklarınızın yoğunluğundan ve stresinden uzaklaşmak için sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla coşkulu bir şekilde eğlenebileceğiniz bir adresiz.

Adana’nın Seyhan İlçesi’nin en güzel konumlarından biri olan Ziyapaşa Bulvarında faaliyet gösteriyoruz. Alanında profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte organizasyonunuz için planlama yapıyor, Keyifli bir gün geçirebilmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

İşletmemiz toplu organizasyonlar için oldukça elverişlidir. Bekârlığa veda partilerinden farklı olarak aile ve arkadaşlarınızla nikâh sonrası yemeği, nişan kutlamaları, doğum günleri kurumsal etkinlik ve eğlenceleri başta olmak üzere bütün organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor ve bu doğrultuda masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. İşletmemiz kapalı alan olmasına rağmen yüksek tavan, yerden tavana kadar cam ve açık renkli olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Ayrıca gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz de mevcut olduğundan dolayı rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.

Konsept bir eğlenceyle özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız; anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte masa ve sandalyeleri süsleme imkânı tanıyoruz. Geçmiş dönemlerde ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan süslemelerle ilgili görseller gösteriyor, bu konuda fikir sahibi olmanız için yardım ediyoruz.

Saki Meyhane olarak organizasyonlarda kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ana yemek, ara sıcak ve birbirinden farklı lezzette olan mezeleri her masaya eşit bir şekilde yerleştiriyoruz. Yemeklerimiz profesyonel aşçımız tarafından kaliteli ürün kullanılarak hazırlandığından dolayı gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Eğlence öncesi menü tadımı yapabilir, mezeleri her damak zevkine uygun tatta seçebilirsiniz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, Saki Meyhane Adana telefon bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Blv. 64010. Sk Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saki Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.