River Side Wedding

E-posta Gönder

River Side Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

River Side Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • River Side Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  River Side Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.River Side Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • River Side Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  River Side Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi

River Side Wedding Hakkında

Geleneklerimizin en güzel parçası olan kına geceleri için River Side Wedding Ceyhan olarak hizmet veriyoruz. Modern hale getirdiğimiz kına geceleriniz için birçok fırsat sunuyoruz. Kır bahçemizde birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Şimdi de sizin gecenize ortak olmak, aşkınıza şahitlik etmek istiyoruz.

Biz Adana kına mekânları arayışınıza son vermek için sunduğumuz fırsatlardan bahsedelim.

Özel olarak dizayn ettiğimiz bahçemizde davetlilerinizi özel masalarda ağırlıyoruz. Konuk sayınıza göre hazırladığımız masalarınızda beyaz rengin güzelliğine sahip bir dekorasyon oluşturuyoruz. Masalarda özel şamdan ve çiçekler yer alıyor. Şık ve sade tasarıma sahip olmaya önem veriyoruz. Geniş alanımızda davetliler rahat etsin diye masaların arasında ideal boşluklar bırakıyoruz.

Diğer organizasyonlarınıza göre yoğun ve heyecanlı geçen kına geçesinizde tüm organizasyon akışının kontrolü bizde! Mesela kır bahçemiz kına ekibiyle yapacağınız girişten başlayarak gece sonunda davetlileri uğurlamaya kadar organizasyonunuz planlanmış durumda!

Kına gecesi organizasyonları için gerekli olan tüm malzemeleri iş ortaklığımız bulunan firmalardan temin ediyoruz. İstediğiniz konsepte göre kına mumu, kına süslemeleri, kına el gülü, kına örtüsü, hediyelikleri mekânımıza getirtiyor, gecenizin görsel açıdan daha güzel olmasını sağlıyoruz. Ek olarak istediğiniz bir aksesuar varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Yaratıcı konseptleri ve aksesuarları her zaman çok severiz.

Müzikleri de unutmuyoruz. Profesyonel müzisyenlerimiz kına müziklerinin en güzel örneklerini sizin için çalıyor. Kına yakma merasiminde hüzünlü şarkılar eşliğine duygulu anlar yaşarken gecenin ilerleyen dakikalarında geleneksel oyun havalarına geçiş yapılıyor. Tabii ki arzu ettiğiniz şekilde müzik listenizi siz de hazırlayabilir, müzisyenlerimizle istekleriniz paylaşabilirsiniz.

Bu özel gecede sizler de bizim sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken formu doldurmak! Organizasyon ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir, River Side Wedding ekibimizle organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mh., 01220 Yüreğir/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  River Side Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.