Otel İnci

E-posta Gönder

Otel İnci Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  200-300

Otel İnci Sıkça Sorulan Sorular

 • Otel İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Otel İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Otel İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Otel İnci kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Otel İnci kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Otel İnci Hakkında

Yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren, Adana’nın en tanınmış tesisi Otel İnci Adana şimdi de sizin muhteşem kına gecenizde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır. Yıllardır birçok muhteşem davete ev sahipliği yaptık ve davetlilerimizden aldığımız övgülere yakışır işler yapmak için kendimizi devamlı olarak geliştiriyoruz. Size muhteşem bir kına gecesi yaşatmak için tecrübemiz ve işimize duyduğumuz sevgiyi birleştiriyor, size her ayrıntısıyla kusursuz bir kına gecesi organizasyonu armağan ediyoruz. Dilerseniz size salonlarımızdan ve hizmetlerimizden biraz bahsedelim:

Natali, Zümrüt ve Yakut olmak üzere üç adet davet alanımız bulunuyor. Salonlarımızda tiyatro düzeninde 800, ziyafet düzeninde 650 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Natali salonumuzu ağırlıklı olarak aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı rengini, Zümrüt salonumuzda adından da anlaşılacağı üzere zümrüt yeşili rengini, Yakut salonumuzda ise sıcak renklerde, görkemli bir dekorizasyon tercih ederek, her salonumuzda size kusursuz bir davet için gereken her koşulu sağlıyoruz.

Davet alanlarımızın tümünde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz bir geniş bir dans pisti, yuvarlak masalar ve şık süslemeler bulunuyor. Son model ses ve ışık sistemleriyle donattığımız salonlarımızda düğününüzün muhteşem geçmesi için her ayrıntıyla özenle ilgileniyoruz. Salonumuzda konseptinize ve zevklerinize uygun değişimler yapmak isterseniz; süslemelerde, masa, sandalye giydirmelerinde kına geceniz için dilediğiniz değişimleri yapabiliyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez renkleri kırmızı ve altın rengi tonlarındaki geleneksel kına gecesi konseptinden, son zamanların yükselen trendi Hint tarzı kına gecesi konseptlerine kadar her tarza uygun düzenlemeler yapabiliyoruz.

Yemekli bir davet tercih ederseniz de birbirinden lezzetli menülerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Yemek sunumlarımızda lezzet kadar görselliğe de önem veriyor, şık sunumlarla yemeklerinizi, güler yüzlü personellerimizle servis ediyoruz.

Siz de duygusal anlarından, en coşkulu dakikalarına kadar kına gecenizin mükemmel olmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve İnci Otel Adana fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

 • Adres:

  Kuruköprü Meydanı Kurtuluş Caddesi No: 4/A Adana / TÜRKİYE

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.