Niğde Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Niğde Evi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Niğde Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Niğde Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Niğde Evi Sıkça Sorulan Sorular

Niğde Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Niğde Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Niğde Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Niğde Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Niğde Evi Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışımızla kına gecesi ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kılıyoruz. Niğde Evi Restaurant Adana olarak uzun yıllar boyunca Adana’da hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne yüzlerce çiftin ve ailenin unutulmaz bir gün geçirmesini sağladık. Organizasyonların başından sonuna kusursuz bir gün geçireceğinizin sözünü veriyor sizi ve davetlilere güler yüzümüzle hizmet veriyoruz. Değişen kına eğlenceleri trendine uygun olarak salonumuzu her sezon yeniliyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim salonumuzda rahatça organizasyon yapabilirsiniz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz

Kına gecesini organize ederken gelin ve damadı dinleyerek organizasyonumuzu şekillendiriyoruz. Mekânı masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Mekâna ilk giriş anınızda ışıklar sizi takip ederken kırmızı halıda yürüyorsunuz ve süslemeler sizi karşılıyor olacak. Konsept organizasyonlar için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz.

Günümüzde farklı şekilde kutlanan kına organizasyonlarında size farklı alternatifler sunuyoruz. Kına ekibiyle birlikte kına merasimini uygun müzikler çalarak gerçekleştiriyoruz. Ardından dans ekibimiz sizin için hazırladığı koreografi danslarını yaparken sizde davul show eşliğinde daha çok eğleneceksiniz.

Bütçelere uygun fiyatlar sunarak eşsiz bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlayarak güler
yüzümüzle servis ediyoruz. Yemekli düğün yapmak isterseniz catering firmalarıyla anlaşma imkânı da sunuyoruz. Adana Niğde Evi restoran adresini ve organizasyonlar için daha detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Toros, 78028. Sk. No:5, 01170 Çukurova/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Niğde Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.