Millet Bahçesi Kültür Merkezi

E-posta Gönder

 • Kozan, Adana. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Millet Bahçesi Kültür Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Sık Sorulan Sorular

Millet Bahçesi Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Millet Bahçesi Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi her sene değişen trende uygun olarak kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. . Millet Bahçesi Kültür Merkezi Kozan Belediyesi Sosyal hizmet müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteriyor. Faaliyette olduğumuz yıldan bu güne değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda çiftleri farklı konseptlerle karşılıyoruz. Özgün mimari yapımızla bir benzeri bulunmayan salonumuzda kusursuz bir organizasyon geçirebilmeniz için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. ; Kına ve bekarlığa veda partileri dışında, düğün,nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya hazır mısınız?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi olarak son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Size faklı alternatifler ve konseptler sunarak tarzınıza uygun bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kaftan ve bindallınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri kuruyor, aynı tarzda masa ve sandalye süslemelerini hazırlıyoruz.

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizin bilgisini alıyoruz. Organizasyon stilimiz hakkında fikir sahibi olmanız için size geçmiş dönemlerde ev yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunuyoruz. Salonumuz oyun pistini görebilecek şekilde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye yerleşim planını hazırlıyoruz. Kapasitemiz oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırabileceksiniz. İç tasarımımız doğal taşlarla yapıldığından dolayı salonumuza ilk girdiğinizde kendinizi tarihi bir mekândaymış gibi hissedebilirsiniz.

Kozan millet Bahçesi Kültür Merkezi faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Adana kına mekânlarından biriyiz. Özel günlerin değerini biliyor, kusursuz bir organizasyonla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Tufanpaşa Mahallesi Saimbeyli Caddesi Kozan Lisesi Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Millet Bahçesi Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.