Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Marina Moda Event

Marina Moda Event

Marina Moda Event Hakkında

Benzersiz kır ve göl manzaralı Marina Moda Event, 20 yıllık sektör tecrübesiyle eğlenceye doyacağınız kına ve bekarlığa veda kutlamalarınızda yanınızda oluyor. Marina Moda Event, etkileyici manzaraya sahip şık davet alanı ve sektör tecrübesiyle Adana kına gecesi mekanları arasında kaliteli bir hizmet sunuyor. Güler yüzlü ekibimizle müşteri memnuniyetini her şeyden öne koyuyor ve keyifli bir kutlama geçirmenizi sağlıyoruz.

Davet Alanları

Kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamalarınız için kullandığımız davet alanımız, göl kenarındaki ayrıcalıklı konumuyla misafirlerimizin beğenisini kazanıyor. Doğanın ve yeşilliğin ortasında yer alan mekanımız nefes kesici güzellikteki manzarasıyla mutluluğunuza eşlik ediyor. Davet alanımızda sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz dans alanı da bulunuyor. Davet alanımız gözlerden uzak, keyifli bir eğlence için doğru adres oluyor.

Dekorasyon

Doğal bir güzelliğe sahip olan mekanımızı, sade şıklığı öne çıkaran dokunuşlarla dekore ettik. Oturma düzeni için 10 kişilik yuvarlak masalar kullanıyoruz. Bu masalarımıza elegant tiffany model sandalyeler eşlik ediyor. Yuvarlak masalarımızın dışında uzun dikdörtgen masalarımızla da farklı oturma düzenleri yapabiliyoruz. Masalarımızı gold detaylı suplalar, şık vazolar ve rengarenk çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz. Alanımızın ortasında bulunan çiçeklerle bezenmiş takla ortama şıklık kazandırıyoruz.

Hizmetler

Adana’da kına gecesi yapılacak mekanlar arasında profesyonel hizmetimizle ayrılıyor ve kutlamanızı kusursuz bir deneyime çeviriyoruz. Ses, ışık ve sahne düzenlemelerini yapıyoruz. Düzenlemelerimizden sonra sahne alan canlı müzik ekibimizle eğlenceye ve dansa doyuyorsunuz. Eğlencenizin dozunu artıracak olan zenne, oryantal veya semazen ekibimizden birini tercih edebilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda geceniz için uygun konseptlerde mekanın süslemelerini gerçekleştiriyoruz.

Kına ve bekarlığa veda gecelerinizde kusursuz ve her detayın düşünüldüğü bir organizasyon düzenliyoruz. Bindallı veya kaftanınızı temin ediyor, kına tepsisi ve kına mumunu da biz sağlıyoruz. Pürüzsüz bir kutlama için tecrübeli kına ekibimiz de yanınızda oluyor. Mekanımıza özel araçlarıyla gelen misafirlerimiz için de 250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz bulunuyor.

Marina Moda Event sizi hafızalardan silinmeyecek bir kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamasına davet ediyor. Muhteşem manzaralı davet alanımız, her ihtiyacınızı karşılayacak hizmetlerimiz ve deneyimli ekibimizle Adana bekarlığa veda mekanları arasında öne çıkıyoruz. Marina Moda Event hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak bizde ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Marina Moda Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Marina Moda Event Sıkça Sorulan Sorular

Marina Moda Event kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marina Moda Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Marina Moda Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Marina Moda Event kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marina Moda Event kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.