Küfe Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Küfe Meyhanesi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Küfe Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Küfe Meyhanesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Küfe Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

{Küfe Meyhanesi} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Küfe Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Küfe Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Küfe Meyhanesi} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Küfe Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Küfe Meyhanesi Hakkında

Eğlenmeye doyamayacağınız bir günle bekârlığa veda partinizi keyifli bir şekilde kutlamaya hazır olun. Küfe Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Çukurova’da faaliyet gösteriyoruz. Konumuz itibariyle Turgut Özal bulvarından bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Misafirlerimizi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyor, eğlenceli bir gün geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz. Alanında profesyonel bir kadroya sahibiz. Bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; nikâh sonrası aile yemeği, nişan ve düğün kutlamaları, doğum günleri kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Restoranımız kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı size ferah bir ortamda eğlenme fırsatı tanıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Salaş ve samimi ortamımızla misafirlerimizin keyifli bir eğlenceyle özel günlerini kutlamalarını sağlıyoruz.


Bekârlığa veda kutlamalarında kim eğlenceli dakikalar geçirmek istemez ki? Son zamanlarda farklı konseptlerde kutlanan bugünde size değişik alternatifler sunuyoruz. Anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına süslemeleri, aksesuar ve dekorlar temin ederek bindallı ve kaftanınızın renk tonlarıyla uyumlu süslemelerle mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.


Profesyonel orkestra, ses sanatçısı ve fasıl ekibimizle eğlenmeye doyamayacaksınız. Haftanın belli günleri canlı müzik hizmeti veriyoruz. Hareketli şarkılar eşliğinde dinamik bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ses sitemimiz ve ekipmanlar kaliteli olduğundan dolayı kulağa hoş gelen müziklerle sizi karşılıyoruz.


Verilecek olan yemek menüsü davetlilerin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Küfe Meyhanesi Adana olarak menü içerisinde kendinize uygun yemeği seçebilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel tek tip menü de hazırlayabiliyoruz. Yemeklerimiz güler yüzlü hizmet elemanlarımız tarafından sıcak ve sizi bekletmeden seri bir şekilde servis ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Güzelyalı Mahallesi, Turgut Özal Blv. 2 C, 01170 Çukurova/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Küfe Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.