Köse Hayalpark

0850 532 9519

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Köse Hayalpark Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Köse Hayalpark Sıkça Sorulan Sorular

 • Köse Hayalpark kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Köse (Hayalpark) kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Köse (Hayalpark) kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Köse Hayalpark kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Köse (Hayalpark) kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi, Kına töreni

Köse Hayalpark Hakkında

1960 yılında küçük bir seyyar tablayla başlayan tatlı serüvenimiz şimdi Adana ve çevresinde tanınan bir marka oluşumuzla devam ediyor. 2006 yılında hizmete açılan Tatlıcı Köse Hayalpark Şubesimizle 30’u aşkın adreste konuklarımızla buluşuyoruz. Zengin ve lezzetli tatlarımızla bizi tercih eden misafirlerimizi pişman etmiyor, organizasyonlarını bizden bekledikleri performansın çok üstünde bir hazırlıkla gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Köse Hayalpark organizasyon hizmeti veren bir işletme de olabilmek adına şubesinin üst katını tamamen davetlere uygun bir salon haline getirdi. Bu salon, duvarlarının büyük bir kısmı boydan boya cam olduğundan dolayı aydınlık bir ambiyansa sahip. Yüksek tavanlı oluşu da kına gecenizin ferah bir ortamda yapılmasına ön ayak oluyor. Salonumuz 100 ila 200 kişinin konuk edilebileceği alan genişliğiyle kına organizasyonları için yeterli salon büyüklüğünü karşılıyor.

Dekorasyon

Beyazın sade ve şık görünümünden faydalanarak klasik tarzda bir alan tasarımına yöneliyoruz. Beyaz kare- dikdörtgen masalarımızı, kahverengi ve beyaz kumaşlarla giydirilmiş yemek sandalyelerimizi oturma düzenimize dahil ediyoruz. Masalarımız cam ya da gümüş vazolar içerisinde konulan rengarenk çiçeklerle süsleniyor. Organizasyonunuzun konseptiyle örtüşecek dekoratif ürünlerin yer aldığı özel köşeler de düzenliyoruz elbette. Girişe karşılama tabelaları yerleştiriyor, salonumuzu balonlarla hareketlendiriyoruz.

Hizmetler

Anlaşmalı olduğumuz alanının en iyisi organizasyon firmaları bahsettiğimiz kına köşesini oluşturmamız için gerekli malzemeleri temin ediyor, kına gecenizin ilerleyişine dair bir plan yaratmamızda bize destek sağlıyor. Organizasyonlarınızda sunacağımız ikramlıkların çeşitliliğinden ve tatlarından kuşku duymanızı istemeyiz çünkü işimiz bu ve 50 yıldır kullandığımız, her seferinde güzel yorumlar almayı başardığımız tariflerle masalarınızı şenlendiriyoruz. Davetinizde misafirlerinize sunmak istediğiniz özel içerikler varsa bunları da memnuniyetle hazırlayabiliriz.

Adana kına gecesi mekanları içinde farklı bir sektörde adını duyurmayı başaran ardından bununla yetinmeyip davet sektörüne de adım atarak hizmet alanını genişletmeyi hedefleyen çok yönlü bir işletme olarak yerimizi alıyoruz. Tatlılarımızla olduğu kadar ev sahipliği yaptığımız kına gecesi ve diğer organizasyonların kalitesi de konuşulmaya değer görülüyor. Hakkımızda merak ettiğiniz tüm ayrıntılar için telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  Tatlıcı köse tellidere

İletişim

 • Telefon: 0850 532 9519
 • Adres:

  Yurt Mah. Kasım Enver Blv. No: 31/ H Çukurova/ Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Köse Hayalpark Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.