Kıbrıs Aile Çay Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kıbrıs Aile Çay Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi Hakkında

Kına gecesi kültürümüzde geçmişimizden gelen bir kutlama olup bizler için düğün organizasyonu kadar önemlidir. Gelin adayları ve aileleri bugün için özenle hazırlanır ve değer verirler. Kına geceleri günümüzde daha detaylı hâle gelerek modern halini aldı. Kıbrıs Aile Çay Bahçesi olarak uzun yıllar boyunca Adana’nın Ceyhan İlçesinde faaliyet gösteriyor ve trende uygun kına gecesi ve bekarlığa veda partileri düzenliyoruz. İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; nişan kutlamaları, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün butik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Organizasyonlara ev sahipliği yapmaya başladığımız an itibariyle kısa zamanda Ceyhan kına mekân firmaları arasında biz de yerimizi aldık.

Restoranımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerinin mevcut olduğu ahşap olarak tasarlanmış kapalı alanımızda her mevsim organizasyonlarınızı rahatça yapabileceksiniz. Açık alanımız ise yemyeşil ağaçlar arasında bulunan geniş çim alandan oluşmaktadır. Şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan uzakta kendinize özgü bir gün geçirebilmeniz için istediğiniz alanı size özel tahsis ediyoruz.

Özel günlerinizden önce davetli sayınızı öğreniyor, masa sandalye yerleşim planını hazırlıyoruz. Nişan, kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonlar geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ederek kendi tarzınızda bir davet alanı oluşturabilirsiniz.

Kıbrıs Aile Çay Bahçesi olarak faaliyette olduğumuz günden itibaren çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânı ve nişan mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Yemekli organizasyonlar için her damak tadına uyumlu tek tip menü oluşturuyor, Hafta sonu kahvaltıları etkinliğinde de farklı çeşitlerimizle sizleri karşılıyoruz. Siz de lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizin kusursuz geçmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Konakoğlu Mahallesi, Dr. Mahir Alp Boydak Blv., 01960 Küçükmangıt Köyü/Ceyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kıbrıs Aile Çay Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.