İncir Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İncir Meyhanesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İncir Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

İncir Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İncir Meyhanesi Sık Sorulan Sorular

İncir Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İncir Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İncir Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İncir Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İncir Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İncir Meyhanesi Hakkında

Hayal ettiğinizden de öte bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz İncir Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Yüreğir’de hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yorgun geçen haftanın stresini atmak ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir mekânda dinlenmek istiyor, organizasyonlarınızı kır bahçesi konseptinde kutlamak istiyorsanız size kaliteli hizmet politikamızla hizmet veriyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet düğünler kurumsal etkinlik ve eğlencelerine hepsine ev sahipliği yapıyoruz.

İncir Meyhanesi olarak misafirlerimizi hem açık hem kapalı alanımızda ağırlıyoruz. Kapalı mekânımız gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip olduğundan dolayı her mevsim organizasyonları için elverişlidir. Yaz aylarından açık alanda kutlama yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geniş kır bahçemizi size tahsis ediyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Meyhane konseptine uygun beyaz masalarımız ve mavi masa örtüleri kullanıyor, bahçemizin üzerini renkli ışıklarla ışıklandırarak samimi bir ortamla sizi karşılıyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamaları geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Son zamanlarda farklı konseptlerde kutlanan bugünde size değişik alternatifler sunuyoruz. Anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına süslemeleri, aksesuar ve dekorlar temin ederek bindallı ve kaftanınızın renk tonlarıyla uyumlu süslemelerle mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Özel günlerinizde size özel menüler oluşturuyoruz. Et ve tavuk ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimizden dolayı lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler lezzeti kadar sunumuna da önem veriliyor. Yemeklerin sıcak servis edilmesi gerektiğini düşünüyor, misafirlerimizi bekletmeden seri bir şekilde servis ediyoruz.

İncir Meyhanesi nerede diye soracak olursanız; Seyhan Fuzuli Caddesinde yer alan işletmemiz şehir merkezinde olduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek organizasyon detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cemalpaşa Mahallesi, Fuzuli Cd. No:55 D:14 Z 055, 01120 Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İncir Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.