İncir Event

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İncir Event - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İncir Event Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

İncir Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İncir Event Sık Sorulan Sorular

İncir Event kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İncir Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.İncir Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


İncir Event kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İncir Event kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


İncir Event kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

İncir Event kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

İncir Event Hakkında

İncir Event Adana merkezi konumu sayesinde sorunsuz ve kolay ulaşım olanağı sağlıyor. Güzel aynı zamanda hızlı bir yolculuktan sonra sizi güler yüzlü ekip arkadaşlarımız karşılıyor. İçinizi ferahlatacak davet alanımıza kadar size eşlik ediyorlar. Benzersiz doğa manzaramızla geçireceğiniz neşeli bir kına gecesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Elbette her zaman önceliğimiz çiftlerimize eksiksiz bir davet yaşatabilmek.

Davet Alanları

Ahşap zemin üzerine kurulu 400 kişilik kapasiteye sahip açık alan aynı zamanda 200 kişiye hizmet verilebilecek kapalı alan olmak üzere 2 farklı davet alanımız mevcut. Kapalı alanımız kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşuyla davetlilerimize konforlu bir ortam sunuyor. Yemyeşil ağaçların çevrelediği bahçemiz çok katılımlı bir kına organizasyonu düşünen çiftlerimiz için ideal alan genişliğine sahip.

Dekorasyon

İncir Event Organizasyon sizi samimi ve doğal dekorasyonuyla karşılıyor. Doğanın güzelliklerini yansıtan sade bir dizaynımız var. Yaprak desenli örtülerin serili olduğu dikdörtgen masalarımız, beyaz tiffany sandalyelerimiz, gelin ve damadımız için düzenlenen köşemiz hepsi birbiriyle uyum içinde. Davet alanımızda gözünüze çarpacak ilk şey pampaslarımızın güzelliği. Masalarımızda, sahne süslememizde naturelliğimizi yansıtan en uygun aksesuar olarak pampasları gördük. Bir de beyaz tül ve beyaz çiçeklerimiz var alanımıza renk katan.

Hizmetler

150 araç kapasiteli bir otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde park yeri bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Serin ve yağışlı hava koşullarına karşı mekanımız tedbirlerini aldı. Bu konuda da size mağduriyet yaşatmıyoruz. Kına gecenizin her anını güzel karelere dönüştürecek bir fotoğrafçı getirmenize müsaade ediyoruz. Organizasyon sorumlularımızdan her durumda yardım isteyebilir, fikir belirtebilirsiniz.

Kına gecelerinin kendine has bindallı ve kaftan gibi kıyafetlerini sizin için hazırlıyoruz. Müziksiz, danssız bir kına gecesi olmaz tabii ki. Kına parçalarıyla dolu bir müzik listesi oluşturuyor bir de davul show ekliyoruz. Coşkunuzu semazen, zenne, oryantal gibi dans ekipleriyle zirveye taşıyoruz. Kına takımı, tepsisi, mumu gibi kına malzemelerinin teminini de bize bırakabilirsiniz.

Adana Seyhan kına evleri arasında bir mekan arıyorsanız işte doğru yerdesiniz. Tüm isteklerinizi kusursuz şekilde yerine getirmek için ilk önce sizin fikirlerinizi öğreniyoruz sonrasında bu istekleri kaliteli hizmetler olarak size sunuyoruz. Detaylarla dolu olan kına organizasyonlarının sayemizde daha zahmetsiz hale geldiğinden emin olabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa Mahallesi, Galleria No:88, 01120 Seyhan/Adana, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İncir Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.