Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Hotel Bosnalı

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Hande & Gökhan

Düğün Tarihi: 19.08.2017

Genel olarak çok memnun kaldığımız bir organizasyon oldu.Restorantınıda ayrıca tavsiye ederim.

Hotel Bosnalı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Hotel Bosnalı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hotel Bosnalı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hotel Bosnalı Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Bosnalı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Hotel Bosnalı kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hotel Bosnalı Hakkında

19. yüzyılın sonlarında inşa edilen bir konakta, Adana’nın eşsiz tarihi dokularını yaşatan bir mekanda kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Bunun için size muhteşem bir önerimiz var: Hotel Bosnalı Adana. Tarih kokan, içinde pek çok yaşanmışlık barındıran otelimizde, en özel gecenize ev sahipliği yapmak bize büyük keyif veriyor.

Hotel Bosnalı, Seyhan Nehri kıyısında, Adana’nın en eski semtlerinden biri olan Tepebağ’da yer alıyor. 19. ve 20. Yüzyılın önemli şahsiyetlerinden biri olan Bosnalı Salih Efendi’nin, 1889 yılında, malikane olarak yaptırdığı bu tarih bina, bugünkü sahibi Halil Avcı tarafından restore ettirilerek, siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuluyor. Geçmişin izlerini bugüne taşıyan mekanımızda, geleneklerimizin en önemli parçalarından biri olan kına gecelerini düzenlemekten mutluluk duyuyoruz. Dün ve bugünü harmanlayarak size, muazzam bir gece yaşatmayı düşünüyoruz.

Adana’nın eski tip evlerinin sadeliği ve doğal dokusunu bozmadan restore ettirdiğimiz mekanımızın ahşap kaplamalardan oluşan muhteşem bir salonu bulunuyor. Ahşap tavanı ve yer döşemeleriyle misafirlerinize sıcak bir atmosfer sunuyoruz. Bunun yanında, duvarlardaki tabloları hiç değiştirmeden aynı şekilde kullandık. Bu sayede, eskiye bir dönüş yapıp günümüze dönebiliyorsunuz.

Kına gecelerinin doğal ruhunu yansıttığımız mekanımızda, misafirlerinizi lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Hoş bir müzik eşliğinde onları, salona alıyoruz. Kına merasiminiz başladığında o hüzünlü havayı biz de en derinlerimizde hissediyoruz. Fakat sonrasında, hemen eğlenceye geri dönüyoruz. Bugün sizin en mutlu gününüz ve doyasıya eğlenmelisiniz!

Kına gecenizi muazzam bir mekanda gerçekleştirmek, misafirlerinize unutulmaz bir gece sunmak için doğru seçim yaptığınızı belirtmek isteriz. Geriye, bize ulaşmak kalıyor. Hotel Bosnalı Adana iletişim bilgileri ve hizmet detaylarını öğrenmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz. Asla pişman olmayacağınız bir geceye ev sahipliği yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Kayalıbağ Mah. Seyhan Cad. No:29 Seyhan / ADANA

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Bosnalı Yol Haritası

Hotel Bosnalı Düğün Yorumları (7)

Hande & Gökhan

Düğün Tarihi: 19.08.2017

Genel olarak çok memnun kaldığımız bir organizasyon oldu.Restorantınıda ayrıca tavsiye ederim.

Aslı & Bilal

Düğün Tarihi: 16.06.2018

Tarihi dokusuyla unutulmaz bir nişan töreni yaptık.Otel ve kır düğünü iç içeydi manzara süperdi.Hersey sorunsuz servis hızlı ve eksiksizdi.Bizim için herşeyi düşünmüşlerdi teşekkür ediyorum.

Şirin & Sinan

Düğün Tarihi: 21.04.2018

Hizmetlerinden dolayı Otel Bosnalı ailesine çok teşekkür ederim.Benim için unutulmaz bir anıya sebeb oldular.Organizasyon tavsiye edecek kadar güzeldi.

Çiğdem & Kemal

Düğün Tarihi: 24.06.2017

Engüzel yanı konağın tarih kokması bana göre.40 kişilik kız kınası düzenledik ve düğünümüzden bile güzel olduğunu söyleyebilirim.Organizasyonun düzenlenmesinde bizi yardımsız bırakmayan otel müdürünün ilgisi ayrıca teşekkürü aldı bizden.

Filiz & Ercan

Düğün Tarihi: 24.06.2017

2017 Yılında Nişanımızı yaptık Hotel Bosnalı Terasında.Harika süslemelere müsait olan ortamı var.Otel müdürü Selçuk beyin enerjisi ve sürekli ilgisi bizi çok memnun etti.Tarihi koruyup yaşattığınız için de ayrıca teşekkürler.Oraya gidip tanışıp böyle bi nişan yapmalısınız.

Ceren & Tarık

Düğün Tarihi: 08.10.2016

2 sene önce nişan organizasyonumuzu yapmak için gitmiştik. Nişanımızın heranını bizlere keyifle yaşatan ekibe,yılların deneyimiyle yardımcı olan ve bizim bir ömür boyu hatırlayacağımız anıların mimarlıgını yapan Hotel Bosnalı ya sonsuz Teşekkürler.

Elif & Burak

Düğün Tarihi: 23.04.2016

Öncelikle Terasın sadece nişan yada herhangi bir organizasyonun dışında,oturup kahve içilecek bir mekan olması bizi çok mutlu etti.Çünkü sonraki yıllarda anılarımızı tazelemeye gidip nişanımızı yaptığımız terasta saatlerce oturma şansımız oldu.İçerdeki atmosfer bizi geçmişe götürdü.Çok keyifli bir... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.