Feke Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Feke, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

10 oda ve 24 yatak kapasiteli olan öğretmenevimizde, konforlu konaklama hizmeti dışında küçük çaplı organizasyonlarınızı da gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak için yıllardır çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz.

Kına gecesi mekânı olarak sıkça tercih edilen öğretmenevimizde, 80 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Gelecek misafir sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor, hayallerinizdeki kına konseptini gerçeğe dönüştürmek adına profesyonel ellerden danışmanlık alıyoruz. Birlikte belirlediğimiz konsepte uygun olacak şekilde süslemelerimizi yapıyoruz.

Yemekli davetlerinizde kendi mutfağımızda hazırladığımız lezzetlerle misafirlerimizi buluşturuyoruz. Menü içeriğine siz karar verebildiğiniz gibi hazırladığımız standart menüden de yaralanabilirsiniz. Daha profesyonel bir yemek servisi için catering firmalarıyla ortaklık kurabilirsiniz.

Kına gecenizi son trendlere uydurmak adına size birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz;

Eski geleneklerimizin en güzel yansıması olan bu özel gecenizde, kendi yörenize has adet ve gelenekleri kullanabilirsiniz. Organizasyonunuzdan önce, kına adetlerinizi öğrenebilir, kına tepsinizin içinde neler olması gerektiğinin listesini yapabilirsiniz.

Kına konseptiniz de diğer bir önemli konu; zevkinize göre Osmanlı ve mor konseptlini tercih edebilir, kıyafet seçiminizle harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Emin olun bu konuda en güzel yol göstericiniz hayalleriniz ve tarzının olacak.

Kına gecenizde sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenebilmeniz için iyi bir müzik listenizin olması da şart. Organizasyonunuzdan önce kendinize bir liste oluşturmalı, kötü sürprizlere yer vermemek adına her şeyi önceden planlamalısınız.

Organizasyonunuza farklı bir hava katmak adına bu konuda profesyonel olan firmalardan aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Kına ekipleriyle anlaşıp, kına gecenizde harika bir dans şovu hazırlayabilirsiniz ya da yöresel halk oyunları ekiplerinin gösterileriyle gecenizi renklendirebilirsiniz.

Biz Adana Feke Öğretmenevi olarak her istediğinizi mümkün olduğunca yerine getirmek için hazırız. Eğer siz de daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İslam Mh. Ulus Cd. Özel İdare Binası Kat:2-3 01660 Feke/ Adana

Feke Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!