Ezgi Balo Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

Yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun. Ezgi Balo Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da hizmet veriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Adana düğün mekânlarından biri olma özelliğini kazandık. Farklı konseptler ve seçeneklerle çiftlerimize kusursuz bir organizasyonun garantisini veriyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet düğünü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuzdan bahsetmek gerekirse; atmosferini değiştirebilecek son moda ışık teknolojilerinden yaralanıyoruz. Şık görünümlü led ışıklarımız ve gün ışığı aydınlatmamız altında net fotoğraflar çekilebileceksiniz. Salonumuz kapalı olmasına rağmen ince kolonlu ve geniş piste sahip olduğundan dolayı organizasyonlarınızı ferah bir şekilde geçirebileceksiniz.

Organizasyonlarda yuvarlak 8 kişilik masalarımızı her davetlinin sahneyi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa örtüsü ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor genellikle göz yormayan beyaz üzerine toz pembesi rengini kullanıyoruz. Masa üstleri ve gelin yolunu çiçekler ve aksesuarlarla süslüyor salonumuza hareketlilik katıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi gibi son dönemlerde konsept olarak kutlanan organizasyonlar için kına tahtı ve kına süslemelerini istediğiniz renkte hazırlıyoruz.

Ezgi Balo Salonu Adana olarak hizmet içeriğimizden bahsetmek gerekirse; her bütçeye uygun paketler sunuyoruz. Düğün günü anlaşmalı olduğumuz kuaförler tarafından gelin saçınızı ücretsiz olarak yaptırabileceksiniz. Organizasyonunuz boyunca video ve fotoğraf çekimi yapıyor düğün sonunda 2 kaset 1 DVD ve 20 poz fotoğrafı hediye ediyoruz. Yemekli organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz catering firmasıyla birlikte her damak tadına uygun olan lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte hayatınızın en önemli anlarından birini bizim ev sahipliğimizde geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Celal Güçlü

  • Adres: Hurmalı Mahallesi, Bakımyurdu Cd. No:56, 01060 Seyhan/Adana GSM: 0 546 877 26 78

Ezgi Balo Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!