• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ezgi Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ezgi Balo Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ezgi Balo Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ezgi Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ezgi Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ezgi Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ezgi Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ezgi Balo Salonu Hakkında

Yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun. Ezgi Balo Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da hizmet veriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Adana düğün mekânlarından biri olma özelliğini kazandık. Farklı konseptler ve seçeneklerle çiftlerimize kusursuz bir organizasyonun garantisini veriyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet düğünü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuzdan bahsetmek gerekirse; atmosferini değiştirebilecek son moda ışık teknolojilerinden yaralanıyoruz. Şık görünümlü led ışıklarımız ve gün ışığı aydınlatmamız altında net fotoğraflar çekilebileceksiniz. Salonumuz kapalı olmasına rağmen ince kolonlu ve geniş piste sahip olduğundan dolayı organizasyonlarınızı ferah bir şekilde geçirebileceksiniz.

Organizasyonlarda yuvarlak 8 kişilik masalarımızı her davetlinin sahneyi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa örtüsü ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor genellikle göz yormayan beyaz üzerine toz pembesi rengini kullanıyoruz. Masa üstleri ve gelin yolunu çiçekler ve aksesuarlarla süslüyor salonumuza hareketlilik katıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi gibi son dönemlerde konsept olarak kutlanan organizasyonlar için kına tahtı ve kına süslemelerini istediğiniz renkte hazırlıyoruz.

Ezgi Balo Salonu Adana olarak hizmet içeriğimizden bahsetmek gerekirse; her bütçeye uygun paketler sunuyoruz. Düğün günü anlaşmalı olduğumuz kuaförler tarafından gelin saçınızı ücretsiz olarak yaptırabileceksiniz. Organizasyonunuz boyunca video ve fotoğraf çekimi yapıyor düğün sonunda 2 kaset 1 DVD ve 20 poz fotoğrafı hediye ediyoruz. Yemekli organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz catering firmasıyla birlikte her damak tadına uygun olan lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte hayatınızın en önemli anlarından birini bizim ev sahipliğimizde geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Celal Güçlü
  İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Hurmalı Mahallesi, Bakımyurdu Cd. No:56, 01060 Seyhan/Adana GSM: 0 546 877 26 78

 • Haritadaki Konumu

  Ezgi Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.