Duvak Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Duvak Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Duvak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Duvak Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Duvak Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Duvak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Duvak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Duvak Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Duvak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Duvak Düğün Salonu Hakkında

Organizasyonlarınızı istediğiniz gibi geçirme garantisi veriyoruz. Duvak Düğün Adana olarak uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Unutulmaz bir gün geçirmeniz için kaliteli hizmet vererek eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Özel günlerinize sizin verdiğiniz değeri veriyor aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partiler, nişan kutlamaları, sünnet düğünleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Konsept bir kına organizasyonu geçirmek isteyen çiftlere farklı alternatifler sunarak kişiye özel konsept geliştirme yapıyoruz.

Kına gecelerinin geçmişten bugüne kadar kültürümüzde önemli bir yeri var. Son zamanlarda ise farklı konseptler ile gerçekleştirilmeye başlandı. Biz de trende uygun bir şekilde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtı kuruyor etrafına koyduğumuz minderlerle konsept bir ambiyans yaratıyoruz. Kına ekibimizle birlikte organizasyonunuzun başından sonuna kadar farklı danslar edebilir kına müziği eşliğinde güzel anlar geçirebilirsiniz. Kına dans ekibimiz tarafından düzenlenen koreografiyi izlerken keyifli zamanlar geçireceğinizden eminiz.

Işık ve ses ekipmanlarımız kaliteli olduğundan dolayı gün boyu kesintisiz eğlenmenizi sağlıyoruz. Kurduğumuz dekorların önünde fotoğraf çekilebilir ışığın yeterli oluşundan dolayı videolarda güzel çıkabilirsiniz. Ses sistemimiz son teknolojidir cızırtısız müzikler dinleyerek canlı performans sanatçımızın söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik edebilirsiniz.

Yemekli bir organizasyon isteyen çiftlerimize özel menü oluşturuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla davetlilerinizi eşsiz lezzetlerle buluşturuyoruz. Hijyenik ortamda profesyonel eller tarafından yapılan yemeklerimizi güler yüzlü hizmet elemanlarımızla birlikte sıcak servis ediyoruz. İsterseniz düğün öncesi menü tadımı yaparak değişiklik de yapabilirsiniz. Adana düğün salonları arasında uzun yıllardan beri en çok tercih edilen mekânlardan biriyiz. Siz de unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mahallesi Mücahitler Caddesi No:223, 01160 Seyhan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Duvak Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.