Doğrular Balo Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sarıçam, Adana

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Masalım Organizasyon Kına Evi
55 8 26

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Osmanlı Vip Davet Sarayı
31 2

Çukurova

Osmanlı Vip Davet Sarayı

200-300
50 TL'den az
Otel Seyhan
20 2

Seyhan

Otel Seyhan

100-200
50-100 TL

Hakkında

Kültürümüzde önemli yeri olan kına gecelerinizi kusursuz bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Doğrular Balo Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve planlı bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuz kapalı olmasına rağmen yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı rahat bir eğlence geçirebileceksiniz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birbirinden farklı renk alternatifleri sunuyoruz. Kına ve bekarlığa veda partisi gibi özel organizasyonlarda bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında kına tahtı kuruyoruz. Eğlencenizde farklı bir şekilde kutlamak isterseniz kına ekibimiz tarafından sergilenen oyunlarla eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Yuvarlak masaları oyun pistimizin etrafına bütün davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Düğün organizasyonlarında profesyonel orkestramız sizin için oluşturduğu repertuvarını çalarken yorulsanız dahi oturmak istemeyeceksiniz. Organizasyonunuz süresinde sınırsız video ve fotoğraf çekimiz hizmeti veriyor, yıllar geçse de unutamayacağınız anları kaydediyoruz.

Adana Doğrular Balo Salonu çiftler tarafından tercih edilen kına mekânlarından biri. Aldığımız iyi yorumlar ve geri dönüşleri dikkate oluyor çift memnuniyetini önemsiyoruz. Her bütçeye uygun paketler sunuyor, paket içeriğinde bulunan çere, meyve, kuru pasta ve meşrubatları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, güler yüzümüzle servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ayhan Doğru

 • Adres: Esentepe Mahallesi, Atatürk Cd. No:65, 01250 Sarıçam/Adana

Doğrular Balo Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Doğrular Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Doğrular Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!