Doğrular Balo Salonu

E-posta Gönder

Doğrular Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Doğrular Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Doğrular Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğrular Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Doğrular Balo Salonu Hakkında

Kültürümüzde önemli yeri olan kına gecelerinizi kusursuz bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Doğrular Balo Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonun başından sonuna kadar güler yüzlü ve planlı bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir ekip elemanlarımızla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuz kapalı olmasına rağmen yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı rahat bir eğlence geçirebileceksiniz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birbirinden farklı renk alternatifleri sunuyoruz. Kına ve bekarlığa veda partisi gibi özel organizasyonlarda bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında kına tahtı kuruyoruz. Eğlencenizde farklı bir şekilde kutlamak isterseniz kına ekibimiz tarafından sergilenen oyunlarla eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Yuvarlak masaları oyun pistimizin etrafına bütün davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Oyun pistimiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Düğün organizasyonlarında profesyonel orkestramız sizin için oluşturduğu repertuvarını çalarken yorulsanız dahi oturmak istemeyeceksiniz. Organizasyonunuz süresinde sınırsız video ve fotoğraf çekimiz hizmeti veriyor, yıllar geçse de unutamayacağınız anları kaydediyoruz.

Adana Doğrular Balo Salonu çiftler tarafından tercih edilen kına mekânlarından biri. Aldığımız iyi yorumlar ve geri dönüşleri dikkate oluyor çift memnuniyetini önemsiyoruz. Her bütçeye uygun paketler sunuyor, paket içeriğinde bulunan çere, meyve, kuru pasta ve meşrubatları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, güler yüzümüzle servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Esentepe Mahallesi, Atatürk Cd. No:65, 01250 Sarıçam/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Doğrular Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.