Dean Martin

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

Kız arkadaşlarınızla birlikte keyif vakit geçirebileceğiniz bir mekânda bekârlığa veda partinizi düzenlemek istemez miydiniz?

Dean Martin Cafe Adana olarak uzun yıllar boyunca Adana’nın en güzel konumlarından birinde Turgut Özel Bulvarında faaliyet gösteriyoruz. Keyifli vakit geçirebileceğiniz atmosfere sahip olan işletmemizde kusursuz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte sizi güler yüzümüzle karşılıyor, kaliteli hizmet anlayışımızla kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün hazırlıkları öncesi biraz stres atmak sizin de hakkınız. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte bekârlığa veda organizasyonu düzenlemek istiyor ve gönlünüze hitap eden bir mekân arıyorsanız doğru adrestesiniz. Canlı müziğimiz eşliğinde lezzetli yemekler yiyerek kusursuz bir gün geçirebileceksiniz. Ayrıca nikâh sonrası yemek organizasyonu ve nişan kutlamaları başta olmak üzere; doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Bekârlığa veda partiniz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor bu doğrultuda davetli sayınıza uygun olarak masalarımızın yerleşim planını hazırlıyoruz. Restoranımızın iç mekân tasarımından bahsedecek olursak; aydınlatmalarımız ve dekorlarımızla sıcak bir ambiyansla sizi karşılıyoruz. Ahşap masa ve sandalyeler, kiremitin şık görünümlü duvarlar, şık aksesuar ve dekorlarla kendinizi keyifli bir mekânda bulacaksınız.

Müziksiz bekârlığa veda partisi mi olur? Profesyonel orkestramız ve ses sanatçımız eşliğinde eğlenebilir, arkadaşlarınızla birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız anlara sahip olabilirsiniz. Ses sisteminde ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, gün boyu kesintisiz bir şekilde kulağa hoş gelen müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.

Birbirinden lezzetli alkollü ve alkolsüz kokteyller ve her damak zevkine uygun lezzetlerimizle sizi karşılıyor, gönlünüze göre bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Dean Martin Adana telefon numarası bilgisi ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mahfesığmaz Mahallesi, Damar Arıkoğlu Blv. 33 A, 01170 Çukurova/Adana

Dean Martin Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!