Çetinel Tesisleri Hotel

E-posta Gönder

Çetinel Tesisleri Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Çetinel Tesisleri Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Çetinel Tesisleri Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çetinel Tesisleri Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Çetinel Tesisleri Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çetinel Tesisleri Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çetinel Tesisleri Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Çetinel Tesisleri Hotel Hakkında

Kına gecenizi yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyonla geçirebilmeniz için profesyonel bir çalışma yürütüyoruz. Çetinel Tesisleri Hotel olarak 1998 yılından itibaren hizmet veriyoruz. Misafirlerimize farklı konaklama alternatiflerimiz ve konforlu odalarımızda dinlenmelerini sağlıyoruz. Özel gün organizasyonlarına da ev sahipliği yapan otelimiz kurulduğu yıldan bugüne düğün, nişan, sünnet, mezuniyet, toplantı ve kurumsal etkinliklerinde faaliyet gösteriyoruz. Organizasyon aralarında portakal ağaçları altında ve havuz başında neşeli vakit geçirebilişiniz.

Kına gecelerinin geçmişten bugüne kadar kültürümüzde önemli bir yeri var. Son zamanlarda ise farklı konseptler ile gerçekleştirilmeye başlandı. Biz de trende uygun bir şekilde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtı kuruyor etrafına koyduğumuz minderlerle konsept bir ambiyans yaratıyoruz. Kına ekibimizle birlikte organizasyonunuzun başından sonuna kadar farklı danslar edebilir kına müziği eşliğinde güzel anlar geçirebilirsiniz. Kına dans ekibimiz tarafından düzenlenen koreografiyi izlerken keyifli zamanlar geçireceğinizden eminiz.

Organizasyonlarınız için açık ve kapalı olmak üzere iki alanımızda hizmet verebiliyoruz. Havuz başına davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizi geniş aralıklarla yerleştiriyoruz. Geniş oyun pistinin önüne gelin ve damat masasını konumlandırıyoruz. Kapalı alanımızda genellikle kına ve bekârlığa veda partileri ve butik düğün organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerim mevcut olduğundan dolayı her mevsim rahatça zaman geçirebileceksiniz.

Çetinel Tesisleri Adana olarak kına ve bekârlığa veda partileri için çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Yemekli bir organizasyon diliyorsanız profesyonel aşçılarımızla birlikte size farklı menüler hazırlıyoruz. Kullandığımız ürünün kalitesine önem veriyor, kaliteli ürünler kullanarak lezzetli yemeklerle sizi karşılıyoruz.

Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.


.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  İncirlik yolu üzeri 3.km Alpet petrol yanı Yüreğir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çetinel Tesisleri Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.