Centrum Business Hotel

E-posta Gönder

Centrum Business Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

Centrum Business Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Centrum Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Centrum Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Centrum Business Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Centrum Business Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Centrum Business Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Gelin hamamı, Kına müziği

Centrum Business Hotel Hakkında

Adana’nın en seçkin semtlerinden olan Reşatbey’de Adana Centrum Business Hotel olarak hizmet veriyoruz. Uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe olduğumuzdan dolayı misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyor ve kaliteli hizmetimizle buluşturuyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek otelimiz de son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Yorgun geçen gününüzün ardından rahatlayabileceğiniz ve stresinizi atabileceğiniz spa& fitness hizmeti de veriyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri, nişan, doğum günleri ve kurumsal etkinliklerde de ev sahipliği yaparak organizasyonunuzu en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Butik bir organizasyon geçirmek isteyenler için otelimiz biçilmiş bir kaftan. 100 kişilik kapasitemizle kaliteli hizmetimizi sizinle buluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunarak size özel süslemeler yapıyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilir, kendi tarzınızı mekân süslemeleriyle yansıtabilirsiniz. Gelin tahtı kurup etrafına minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte kına fotoğrafları çekilerek yıllar geçse de unutulmayan fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Sahne ve ses sitemimiz kaliteli ve son teknoloji ekipmanlardan oluşmaktadır. Sanatçımız ve dj performans eşliğinde eğlenceli müziklerle kına partinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Misafirleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan ana yemek ve ara sıcakları güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Taze ürünler kullanılarak hazırlanan ikramlarımız hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Siz de unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.