Blackboard Cafe & Bar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Blackboard Cafe & Bar
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Blackboard Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Blackboard Cafe & Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Blackboard Cafe & Bar Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Blackboard Cafe & Bar Hakkında


Eğlencenin adresi olarak adlandırdığımız işletmemizde canlı müzik eşliğinde arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte bekârlığa veda partinizi kusursuz bir şekilde kutlayabileceksiniz Blackboard Cafe&Bar Adana olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne misafirlerimizin memnuniyetini ve önerilerini hep dikkate aldık ve kendimizi işletmecilik konusunda oldukça geliştirdik. Her sene kendimizi yeniliyor, farklı alternatiflerle misafirlerimizi karşılıyoruz.


Eğlencenin yanı sıra birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğimizle karşınızdayız. Her damak zevkine uyan yemeklerimizi yaparken kaliteli ürünler kullanıyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan et, tavuk ve balık ürünlerini, günlük olarak da sebze ve yeşillikleri temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumu da bizim için önemlidir. Profesyonel hizmet elemanlarımız tarafından yemekler sıcak servis ediliyor.


Toplu organizasyonlar için işletmemiz oldukça tercih edilen bir adres. Bekârlığa veda partilerinden farklı olarak aile ve sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz nişan kutlaması, doğum
günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Bekârlığa veda partileri kız kıza ve erkek erkeğe kutlanan evlilik sürecinizin en eğlenceli gecelerinden biri. Düğün hazırlıkları sırasında detaylarla oldukça ilgileniyor, kendinize özel bir zaman yaratamıyor musunuz? Şimdi eğlence zamanı! Bizim ev sahipliğimizde stresten uzak bir gün geçirebilir, canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle birlikte hareketli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.


Blackboard Cafe Bar Çukurova Adana olarak ses ve sahne sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, canlı müzik eşliğinde gün boyu keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Özel günlerin değerini bilen bir işletme olduğumuzdan dolayı çiftler tarafından tercih edilen Adana kına mekânları ve bekârlığa veda mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız fiyat teklifi al butonuna basıp, formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Güzelyalı Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi Ahmet Çelik Apartmanı Altı, 81118. Sk. 2C, 01170 Çukurova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Blackboard Cafe & Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.